büyük götlü erkek

büyük götlü erkek    f       t   


Saç bakımı
başlık içinde ara
benzer başlıklar
ilişkiye girdikten sonra dating appleri telefonundan silen erkek arkadaş tipi
erkek arkadaşlarla görüşmeye izin veren sevgili
soft erkek
erkek erkeğe düet
1 eylül 2011 türkiye büyük britanya maçı
  1. aramaya inandım büyük götlü erkeklerle ilgili bir başlık lakin bulamadım muhakkak açılmıştır varsa eğer buna paralel bir başlık taşınırsa sevinirim. her neyse danny lopez diye gay pornolarında yer alan bir adam var. şöyle artı 18‘lik bir foto vericem:

    ayisozluk.com/lnk/7e23fe

    ben bu şekilde büyük götlü erkeklerden nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmiyorum. kaç yıldır yapmadığım squat, pilates hareketleri kalmadı ama halen dümdüz, kupkuru. takım elbisede sıkıntı olmuyor düzgün kesimli bir ceket sayesinde ancak kot, kanvas pantolon filan giyince sinir krizleri geçiriyorum. sevgilim bile geçenlerde ‘olum senin niye götün yok, gidelim sana şöyle dolgun, güzeeeel bi göt yaptıralım estetik cerrahtan‘ deyince anasına, babasına, kız bacısına, tüm gelmişine, geçmişine, sülalesine sövdüm.

    büyük götlü erkeklerin abv! büyük göt seven sevgililerin daha da abv cidden hayattan soğuttunuz.
    (pisuvardaki siyah kil 3, 25/02/2015 14:53)
ayı sözlükte yazılanlar doğru olmayabilir. site içeriği küçükler için uygun olmayabilir. sitede yazılanların sorumlusu yazarlarıdır. site içinden alıntılarda ayı sözlük kaynak olarak belirtilmelidir. ayı sözlük tüm haklarını saklı tutar. bu site ötekileştirilen bir çok bireyin daha özgürce yazabildiği bir platform olmayı amaçlar. bu sitenin, nefret suçlarını ve homofobiyi destekleyenler tarafından kullanılması sakıncalıdır.
ayı sözlük - 2011