18 eylül 2021 ayı sözlük kadıköy zirvesi

18 eylül 2021 cumartesi günü kadıköy'de,mecra'da yapılması planlanan etkinlik. etkinliğin amacı tanışmak, kaynaşmak, sarılmak ve öpüşmek. bunların herhangi birini yapamayacağını iddia edenleri bir sonraki zirveye kadar tedavi edilmesi amacı ile terapiye gönderiyoruz.

planımız çok basit: mecrada saat 19:30 gibi buluşuluyor, dileyen arkadaşlar yemeklerini yiyor kalanları diledikleri içkiler ile demlenip yumuşuyorlar. daha sonra kurtlarını dökmek isteyen arkadaşlar ile gece 23:00'dan sonra mekanın terasına geçip elektronik müzik eşliğinde hep beraber dans ediyoruz. saat 02:00 civarı mekandan ayrılıp acıkanlar ile bir büfeye gidip doyuyoruz. "tostumu yedim, bekliyorum" esprisini yapmak isteyen arkadaşlar varsa aranızda, en uygun an bu an. sonra da kapanış.

çok uzun zamandır beklediğiniz eminim çoğunuzun ihtiyacı olduğu etkinliği gerçekleştirelim dedik. en son pandemi sebebiyle planlanan zirve iptal edilmişti. umarım bu sefer benzer bir olayla karşılaşmayız. konu ile ilgili: "ben full platinum elite diamond aktifim aşı bile vurdurmam" diyenlerdenseniz, lütfen evde kalınız, kendinize bir pasif bulup rahatlayınız.

tarih: 18 eylül 2021
mekan: kadıköy mecra
adres: http://mecrada.org/
saat: 19:30

katılmayı düşünen arkadaşlar başlık altında belirtebilirlerse, mekanda öncesinde katılımcı sayısına göre yer düzenlemesinde bize yardımcı olmuş olurlar. elbette son dakika sürpriz ziyaretlerde mümkün. dilediğiniz saatte gelip dilediğiniz saatte gidebilirsiniz.

katılacağını beyan edenler listesi: ürkek, smellycat, deltaphi, toshiro, ciwan*, nakhar, finn the human, yumuklusucurta, çizgifilm izleyen bir unicorn, hprs, benim de söyleyeceklerim var, alttaki yazar, patates püresi, siddhartha*, edmond kirsch, tellak*, xalocum, muahhhh, tonbalıklıpizza, 3un5inlafi

yanlış anlaşılmalar sonucu eklediğim veya eklemediğim kişiler varsa özelden bildirebilirsiniz.
neden olmasındır. lakin daha sakin bir mecra'da toplanılması önemlidir. sonrasında kafa dağıtmak isteyen akıntıya kapılıp kendi mecrasını bulabilir.
offf, erken oldu benim için biraz. bir sonraki zirveye katılırım inş artık. hepinize iyi eğlenceler şimdiden*
ay mecra fazla elit benim için. altıyol kfc ya da mühürdar mc donalds’da olsaydı gelebilirdim. ya da hepimiz mayhem tişörtü giyip, akmar’ın önünde buluşalım. maalesef skywanker ve müthiş sohbetinden mahrum kalacağınız bir zirve olacak gibi. iyi eğlenceler...
topuklularımı çektim, abiye siparişi mi verdim, hazır bekliyorum bebişim.
kombinler hazırlansın geyler gogogo.

muhtemelen pek kalabalık olmayacağız ama biz az kişiyle bile eğleniyoruz zaten. çıkın gelin.
keşke katılabilsem. iyi eğlenceler şimdiden herkese
oo çaktırmadan grup seks diyosun. hadi bakalım.
ne demek moda'da çimlerde yayılıp otlanmıyoruz?!? * * *
(bkz:inanna) iyi bir alternatif olabilir.
üzgünüm kızlar maalesef underage birisi olarak bu zirveye katılamıyorum. (alkollü mekan sorunsalı) hala minik bebişiniz reşit olamadı ve 6 ayı var.
see u in five!!! diyorum yani... yoksa ben de istemez miydim sözlük ayılarıyla tanışmak? pah pahhh neyse mekan değişikliği olursa katılırım.

bunların hep düşünülmesi lazım ya, hiç kapsayıcı bir zirve değil. biz niye katılamıyoruz?
tam daha dün umarım bu aralar zirve olur da katılırım diye düşünmüştüm. hep başka ilde olduğumdan kaynaklı hiç katılamamıştım pandemi öncesindekilere. katılacağım ilk zirve olacak haaaydi bakalııımm ama yine de katılacağım tam kesin değil çünkü 18 eylül günü istanbula ayak basacağım. umarım yetişebilirim akşama kadar
@doepytoha pardon canım espressolab ve simit sarayı o gün hizmet vermiyormuş :(

@skywanker yaaaaaa keşke gelseydin tatlım :( tşkler.

@akin1984
(bkz:smellycat) yeme beni aşkım, kapsayıcı olmamış işte basbaya sözlük ayılarına korona sonrası gece eğlencesi zirvesi olmuş bu. neyse zaten koskoca adamlarla zirve mi yapcam ıyyy asla!

çıtır liseliler yok ki benim gibi sözlükte... bir skywanker var, o da benden küçük off

başka zirvelerde görüşürüz. mesela darkbearın yatağı zirvesi but onda da underage kısıtlamasına takılacağım
üzülerek rooftop festival ile aynı güne denk geldiğini fark ettiğim zirve :/
ben de geleceğimdir. beni de yazınız. imza mı atıcaz parmak mı basıcaz ne gerekiyosa yapınız. yetti canıma
hprs bile gelecekmiş. neden bu lokasyonu moda sahil çimleri yapmıyorsunuz? iki göbekli tatlı bear görecektik
* +1


bir de geliyorum diyenlerin çoğu gelmeyecek ve geliyorum yazmayan bir takım yılanlar da gelecek gibi hissediyorum.ayrıca sözlükte birbirine sallayan yazarların zirvelerde can ciğer kuzu olması yasaklansın. tartışma dışında konuşmaları da yasaklansın. kafes dövüşü yapılsın hatta.
ben de geliyorum efenim. biraz kafa dağıtalım ya.
tatil dönüşümün tarihi olması münasebetiyle katılmam zor olsa da bir sürpriz yapıp katılmaz mıyım, katılabilirim. neden olmasın.
  • /
  • 3