18 eylül 2021 ayı sözlük kadıköy zirvesi

18 eylül 2021 cumartesi günü kadıköy'de,mecra'da yapılması planlanan etkinlik. etkinliğin amacı tanışmak, kaynaşmak, sarılmak ve öpüşmek. bunların herhangi birini yapamayacağını iddia edenleri bir sonraki zirveye kadar tedavi edilmesi amacı ile terapiye gönderiyoruz.

planımız çok basit: mecrada saat 19:30 gibi buluşuluyor, dileyen arkadaşlar yemeklerini yiyor kalanları diledikleri içkiler ile demlenip yumuşuyorlar. daha sonra kurtlarını dökmek isteyen arkadaşlar ile gece 23:00'dan sonra mekanın terasına geçip elektronik müzik eşliğinde hep beraber dans ediyoruz. saat 02:00 civarı mekandan ayrılıp acıkanlar ile bir büfeye gidip doyuyoruz. "tostumu yedim, bekliyorum" esprisini yapmak isteyen arkadaşlar varsa aranızda, en uygun an bu an. sonra da kapanış.

çok uzun zamandır beklediğiniz eminim çoğunuzun ihtiyacı olduğu etkinliği gerçekleştirelim dedik. en son pandemi sebebiyle planlanan zirve iptal edilmişti. umarım bu sefer benzer bir olayla karşılaşmayız. konu ile ilgili: "ben full platinum elite diamond aktifim aşı bile vurdurmam" diyenlerdenseniz, lütfen evde kalınız, kendinize bir pasif bulup rahatlayınız.

tarih: 18 eylül 2021
mekan: kadıköy mecra
adres: http://mecrada.org/
saat: 19:30

katılmayı düşünen arkadaşlar başlık altında belirtebilirlerse, mekanda öncesinde katılımcı sayısına göre yer düzenlemesinde bize yardımcı olmuş olurlar. elbette son dakika sürpriz ziyaretlerde mümkün. dilediğiniz saatte gelip dilediğiniz saatte gidebilirsiniz.

katılacağını beyan edenler listesi: ürkek, smellycat, deltaphi, toshiro, ciwan*, nakhar, finn the human, yumuklusucurta, çizgifilm izleyen bir unicorn, hprs, benim de söyleyeceklerim var, alttaki yazar, patates püresi, siddhartha*, edmond kirsch, tellak*, xalocum, muahhhh, tonbalıklıpizza, 3un5inlafi

yanlış anlaşılmalar sonucu eklediğim veya eklemediğim kişiler varsa özelden bildirebilirsiniz.
rooftop festival e katılacagım için gelemeyeceğim yazmıştım ama planım değişti. antalya'ya tatile gidiyorum. yine gelmicem ama tatile çıkacağımı yazmak istedim.
@doepytoha pardon canım espressolab ve simit sarayı o gün hizmet vermiyormuş :(

@skywanker yaaaaaa keşke gelseydin tatlım :( tşkler.

@akin1984


gelmeyecek yazarların o günkü gerçek planları:
* +1


bir de geliyorum diyenlerin çoğu gelmeyecek ve geliyorum yazmayan bir takım yılanlar da gelecek gibi hissediyorum.ayrıca sözlükte birbirine sallayan yazarların zirvelerde can ciğer kuzu olması yasaklansın. tartışma dışında konuşmaları da yasaklansın. kafes dövüşü yapılsın hatta.
gelecem deyip gelmeyenlerin hepsini not aldım. çok ilginç planlarım var. *

kafam güzel katıldığım için katılıp da bu kadar sessiz kaldığım ilk zirve olabilir. smellycat ve benim de söyleyeceklerim var çok uğraştıysa da olmadı, olamadı. bambaşka dünyalarda arzı endam etmekte idim sjdjkdkd.

ayık olduğum bir gün tekrar görüşmek dileğiyle balalarım.
mekâna getir uygulaması üzerinden çekirdek göndereceğim ki kavga çıkarsa çitlersiniz bebeksilerim. bakıyorum da yaşı tutmayan ergen bebeklerim zaten katılamıyor.

geriye de elit yaş grubum dışında birkaç çirkef yazar katılacak gibi. kurşun geçirmez yeleklerinizi bekaret kemerlerinizi takın gidin tavsiye ederim.
ne demek moda'da çimlerde yayılıp otlanmıyoruz?!? * * *
topuklularımı çektim, abiye siparişi mi verdim, hazır bekliyorum bebişim.
her kimindiyse camel white sigara almışım masadan kendi sigaram yerine. şimdi farkettim.
neden olmasındır. lakin daha sakin bir mecra'da toplanılması önemlidir. sonrasında kafa dağıtmak isteyen akıntıya kapılıp kendi mecrasını bulabilir.
keşke katılabilsem. iyi eğlenceler şimdiden herkese
tam daha dün umarım bu aralar zirve olur da katılırım diye düşünmüştüm. hep başka ilde olduğumdan kaynaklı hiç katılamamıştım pandemi öncesindekilere. katılacağım ilk zirve olacak haaaydi bakalııımm ama yine de katılacağım tam kesin değil çünkü 18 eylül günü istanbula ayak basacağım. umarım yetişebilirim akşama kadar
kombinler hazırlansın geyler gogogo.

muhtemelen pek kalabalık olmayacağız ama biz az kişiyle bile eğleniyoruz zaten. çıkın gelin.
ben de geleceğimdir. beni de yazınız. imza mı atıcaz parmak mı basıcaz ne gerekiyosa yapınız. yetti canıma
ben de geliyorum efenim. biraz kafa dağıtalım ya.
bu orospular zirvede ne yaptı ? birisi bilgilendirsin
ay mecra fazla elit benim için. altıyol kfc ya da mühürdar mc donalds’da olsaydı gelebilirdim. ya da hepimiz mayhem tişörtü giyip, akmar’ın önünde buluşalım. maalesef skywanker ve müthiş sohbetinden mahrum kalacağınız bir zirve olacak gibi. iyi eğlenceler...
  • /
  • 2