19 yaş altı arayanlar

bazı yerlerde görüyorum 19 yaş altı arıyorum yazıyor. peki neden 18 yazmıyorsun 19 dan küçük sadece 18 var gerisi çocuk. kelime oyunu yapıp ensest arıyorlar kimse farkında değil.
haklı sitem ama terminolojiyi düzeltmekte fayda var.

ensest yakın aile bireyleri ile beraberlik demektir. 18 yaş altı reşit olmayanlarla beraber olmak çocuklara yapılmış cinsel istismardır.

(bkz:pedofili)
(bkz:sübyancılık)
umarım arkadaş trolldür. değilse bu kadar terminolojik bilgisizlik fazla geldi bana.

ve evet 18-22 yaş arayanlar ve 19 yaş altı arayanların hepsi 14 yaşa da tamamlar. ben fark ettiğim zaman güzel bir ağızlarına sıçarım bunların. suçun bir kısmı da gençlerde, 14-15 yaşında insanlar aptal olabiliyor tamam da bu kadar da aptal olmayın be tatlı şeyler! kullandırtmayın kendinizi, yaşıtlarınızla takılın 18'e kadar.
yoksa hep üzerler sizi et pazarında, valla bak.
(bkz:citti dürust kılsız liseli pasif arıyorum ben katıksız bir orospu evladıyım)

edit:(bkz:#437083) ay alınma kız tamam. cahillik değil, bilgisizlik diyelim. terminolojik bilgisizlik.
öğrenmemek ayıp bilmemek değil ensestede çocuklar oluyor hep ondan kafam karıştı bilmediğim şey değil. çocuklar zarar görmesin diye yazdım cahil demesine üzüldüm canın saolsun
bence bu durumun kadını erkeği farketmiyor. ilişkide aradaki yaş farkı çok fazlaysa orada her zaman bir pedofili durumu olduğu kanaatindeyim. ve bence bu yaş farkı da 8 yaşı falan geçmemeli. yaş farkı arttıkça zaten ilişkinin dinamiği de değişiyor, genellikle çevremde gördüğüm de yaşı büyük olanın diğerinin tüm masrafını karşılaması. sonra da yaşça küçük olanlar “ama beni aldattı” deyip ağlıyorlar. finansal bağımsızlığını kazanamamışsın daha, oturup konuştuğunda sanırsın evi vs o idare ediyor. saygınlık kazanmadan sevginizle başkalarına sadece yük olursunuz. elbette aldatacaktır, ne bekliyordun ki?

acun gibi “ama ben 25’imde takıldım” kafasını da anlamıyorum. takıldıysan git terapiye kurtul. genellikle bu kafa da “ama ben geçmişte çok zor bir hayat yaşadım, yüzüm hiç gülmesin mi?” diye düşünenlerde oluyor. abi yani kusura bakma da sen üniversiteni bitirmişsin işe girmişsin, o yaşlarındayken şu anki sevgilin yeni doğmuş. hastalıklı geliyor bana, kimse de kusura bakmasın.
ya drama yapmayın, çoğu kişi ilk cinsellik deneyimlerini 16 yaşlarında deneyimliyor ki bunlar da yaşıt erkekler olmuyor.(erkenden atılıp 15 olanlar bile var, desteklemiyorum) 16 var 16 var şimdi. kimisi çocuk gibidir, kimisi gayet 18 gösterir. ben ilk deneyimimi 16 yaşımda yaşadım. yaşımı söylemediğim sürece ben 18 sanıyorlardı.

şimdi 17yim ve 6 ay sonra 18 yaşımı doldurmaya başlıyorum. cinsellik yaşıyor muyum? evet yaşıyorum. kimlerle yaşıyorum? kimlerle buluşuyorum bunların hepsine dikkat ediyorum. 13 yaşındaki çocuğa yazan da pedofilidir.
ama 17-16 yaş aralığını pedofili olarak düşünmüyorum... reşit olma yaşı ülkelere göre değişiklik gösteriyor. çok sıkıntı yapmayın yani...

bu cinselliğimi deneyimlediğim iki sene bana çokça şey öğretti. en önemlisi ne isteyip, ne istemediğimi anladım. değerlerimin ne olduğunu, değerlerime zıt olan davranışlarımın nelere mal olabileceğini anladım.

bu eşcinsel ortamından gerçekten tiksiniyorum. çoğu kişinin cinsel travmaları var. çoğu kişi cinselliği pornolardan öğreniyor. bu robotik bir şey değil, ikili bir keşif alanı. seks aşkla yapılan, yapılması gereken bir şeydir. nefrete neden yer var?

değerlerimi tam olarak oturtabildiğim için, beklentilerimin ve isteklerimin farkında olduğum için artık random seks yapmıyorum. benim için bir deneyim süreciydi.

"bir şey olması gerektiği gibi olmuyorsa, hiç olmaması daha iyidir" düşüncesini benimsiyorum.
18 yazacakken yanlışlıkla 9 a basanlar. öyle olmasa 18 yaşında arıyorum yazmak çok mu zor? bok yemenin arapçası.