aile baskısı sonucu kadınla evlenmek zorunda kalan eşcinsel

toplumun kanayan yarası adı altında onca gereksiz konu irdelenirken, nedense irdeleme dışı tutulan sosyal kaybediş alanı.

hızlı bir gay-life yaşayan ancak bir kaç yıl sonra karşılaştığımızda karşımıza evli ve çocuklu çıkan homoseksüeller akılları karıştırsa da, sırf başkasının istediği kalıba göre yaşıyor oluşları bile durumun ne kadar karanlık olduğunu açıklıyor gibi. zoraki hetero evliliğin çözüm olmadığı ve evlilik sonrası gay ilişkilerin bir şekilde devam ettiği de görürsem söyleyeceğim konular arasında.
yazık onlara ya..ne çektiler ailelerinde.mutsuz bi evlilik.başka bi erkekle aldatılan kadın.hayatı mahvolan 2 insan.kadın kocam var diye güvenir,kocasınında güveneceği başka kocası olur haberi olmaz.yazık ya ..
elde var mahvedilmiş * iki hayat
topluma& aileye yaranmak ve escinselligi ortaya cikmasin diye evlenip nikah gecesi koliye giden, cumartesi gecelerini erkek partnerine rezerve eden riyakar escinsel modeli.
neden evlendin? sorularina verecekleri bin tane ezik cumleleri vardir. kolayca kafalayacaklari embesil bi partner bulduklari zaman dunya gulistan olur.
hetoroluğunda tadına bakan erkektir
birey olamamış, ailesini kırmamak için kendi hayatını mahvetmiş kişidir.
cinsiyetlere ayırmamak gerekli aslında. kadınlarda aile baskısı sebebiyle evlendirilmiyorlar mı?

(bkz: aile baskısı sonucu evlenmek zorunda kalan eşcinsel)
ben onlardan biriyim. görüldüğü üzere hiç kimse tarafından tasvip edilmeyen bir iş yapmışım. bekara karı boşamak kolay sözü yukarıdaki entrylerde her harfi ile hissettiriyor kendisini. tabi ki ille de evlen demiyorum. mümkünse evlenme. ama evlenenler olacaktır muhakkak. bilmediğin arı kovanına parmak sokma. karıştırma.

diye ufak bir çıkış yaptıktan sonra kısaca kendi hikayemi anlatayım da belki benim gibi olanlar hakkındaki önyargı biraz olsun hafifler.

babam ben askerde iken vefat etti. (bu arada madem o kadar mertsiniz askere de gitmeyin) evine küçüğü ve tek bekar ben kaldım. yaşlı annemin tek derdi ölmeden beni de başgöz etmek. kalkıp desem anne ben eşcinselim evlenmeyeceğim, kadın oracıkta ölecek. hoş bizim oralarda eşcinsellik diye birşey yok. ibnelik var. kadın ne yaptı etti tüm yollarımı kapattı. tek çarem açıklamaktı ama yapamadım.

vel hasıl; 4 yıllık aslanlar gibi bir ilişkiyi bitirip evlendim. evlendikten sonra yedi yıl elim yabancı ele değmedi. fakat o kadar dayanabildim.

zıvanadan çıkmadım. her önüme gelenle yatmadım.
12 yıldır evliyim. 11 yaşında bir aslanım ve 9 yaşında bir prensesim var. pişman olmadım. şimdi olsa belki evlenmeyebilirdim ama iyi ki de evlenmişim. gayet mutluyum. ben eşimi seviyorum o da beni seviyor.

aldatma meselesine gelince. hoş bişey değil tabi ki. ama en azından bir kadınla aldatmadım. başka kadına el sürmedim. artı dünya insanlarının yarısından fazlası eşini aldattığı için (ki bunu da açıklayabilirim isteyene) tek günah keçisi ne ben olabilirim ne de benim gibi evlenmek zorunda olan diğer eşcinseller.