akıncı

yakında atv’de yayınlanacak olan türk süper kahraman dizisi.
evet türkler süper kahraman dizisi yapar da olmaz mı? olmaz tabii ki.
aşırı cringe bir yapım ortaya çıkarmışız yine.
face mask, suit iğrençliği...
efektlere değinmiyorum bile.
ismi de gerçekten baya yaratıcı.
hakan muhafız'dan daha kötü yerli bir yapım olmaz demiştim. özür dilerim çağatay ulusoy. özür dilerim netflix ailesi.
islami cenahın (nfk, mirzabeyoğulları vs.) çok sevdiği sıfatlardan biridir akıncı. sıklıkla kullanıldığı 80 öncesi dönemde biri yoldaş diyorsa diğeri de akıncılar diyordu. bir kesimin zihninde halen akıncılar ve akıncı olma durumu tazedir. oraya oynuyorlar.
akın var akın
hilale akın
hilali zaptedeceğiz
hilalin zaptı yakın...

hillloooooğğğğ
herkesin elbette izleyeceği bir dizi. kimileri ne kadar güzel olmuş süper dizi ccc diyerek izleyecek kimileri de yazık lan duruma bak diyecek.
marvel'in "agent's of shield" dizisi izlenmez oldu diyen ağzım dilim lal oleydi, dc film olayını yapamadı diyen dilim gopeydi...

ilgili:
ucuz spandex fetişi olanlar için "yerli ve milli" yeni nesil kahraman *
bir bölümünde 1 dolar göndermesi olan dizi. her yerde fetö kalıntısı. gerçi fetö diye bir şey var mı, yoksa muhalifleri susturmak için yapılmış olan bir şey mi bilemiyorum. bir şekilde siyasi bir makama gelmiş tüm akp'lilerin hocaefendilerine methiyeler düzdüğü; muhaliflerin ise hocaefendi denilen zat ile hiç bir bağı olmamasına rağmen fetöcü olduğu bilinmekte.
alternatif türk süper kahraman ne olabilirdi diye düşünüyorum şimdi. gazmandan sonra ilk bu galiba. yine az da olsa bir ilerleme var. sonuçta bir yerden başlamak lazım yerli ve milli kahraman konusuna. tamam bu da osuruktan ama gazmandan iyi bence.