akp

yaptığı herşeyi bir kaç hata ile ağzına yüzüne bulaştıran partı, genellikle vatandaşın bir cebinden aldığını diğer cebine yarım koymasına rağmen kimsenin uyanmaması ile pan kadar etkili bir çoban tarafından yönetildiğimizin en büyük göstergesidir. unutmadan eklemek gerekir, okyanus ötesinde ciddi eli kolu ve benzeri yerleri vardır bu partinin.
başbakan parka sıçtılar der.. polis memuru osurayım mı der.. seçmeni erdoğanın götünün kılıyım der.. freud bile böyle anal dönem görmemiştir, öyle bir iktidardır.
beyni ile cinsel organı yer değiştirmiş bir zihniyete sahip insanların oluşturduğu, desteklediği siyasi parti.
(bkz: kızlı erkekli yasaklar)
reklamlara bütçeden sıkı para ayıran parti. sağlık ve eğitim alanında halkın gözünü boyama adına yaptıkları dev atılımların altında ezilme tehlikesi geçirmekteler. elbette ki oy veren geniş kitlenin henüz bu durumdan haberi yok; o zaman zaten sıkıntı yok.
"anuğa kodumun partisi" gibi ağzımı bozup salon erkeği çizgimden çıkaran siyasi oluşumumsu hede.
bugün bülent arınç ın ağzından, terörle mücadeleyi başarıyla ve akıllıca yönettiğini öğrendiğimiz parti.
an itibariyle kadıköy'de minibüs caddesinde zafer çığlıkları atarak %52nin cumhurbaşkanını kutlayan insan topluluğu.tamam kutlamaları normal sonuçta destek verdikleri insan seçimi kazandı ama bunu yoldan geçen ve bu kutlamaları önemsemeyen insanların yüzlerine adeta tehdit edercesine yapmaları çok yanlış.
12 eylül çocuğu bu parti, yarın kongre yapacakmış.
kongrelerini 12 eylül'de yapmaları da, 12 eylül'e olan vefa borçlarından! (bu saptamayı muharrem ince az önce söyledi)
son kongre olur inşallah!!!
  • /
  • 2