arzuladıktan sonra iyi olmayan sex

evet yazıştınız yada konuştunuz o arzu ve istekle eve geçtiniz fakat o hazzı isteği göremezsiniz ve vasat bir sex oldumu?
tamam'ı tamına iğrenç " neydi bu " denen akılla değil malum yerle düşünürsen sonuç bu olur
sex'in, aktif tarafından sikip atmak pasif tarafından sadece sikilmek olarak görüldüğü durumda bu şekilde düşünmeyen bir partner ile karşılaşınca oluşması muhtemel durum.
tam malsınız amk. arkadaş bulma uygulamaları, sizin gibi narşist ve iki uçlu insanlar kaynıyor. elde edemeyince arzulayıp, elde edince beğenmeyen kezban mısınız nesiniz? benim bildiğim, birini istersiniz, bir araya gelince de "ahh çok güzelmiş, iyi ki bir araya geldik" deyip konuyu kapatırsınız. ne tuhaf ve hasta insanlarsınız lan.

(bunu iki uçlu, bencil insanlara yazdım.)
bazen beğeninin platonik olduğunu da gösterir.
bazi seyler elde edene kadar heyecan verici olabilir, karsidaki yatakta kotu olabilir, ten uyumu ya da cekim yoktur, yatakta bambaska bir insan oluyordur... liste uzar da gider. daha once bircok nedeni de yasamis biri olarak gayet de olagan bir durum olarak goruyorum.
yukarıda iki üç arkadaş neden bu kadar köpürmüş anlamış değilim, yatakta beklenen çekim ile aktifliğin, kullanılmış olmanın ne alakası var.. sırf konuşmuş olmak için konuşmuşlar..
gayet sık yaşanan şeydir ki bu, birisiyle kafan uyuşur, bir beklenti içine girersin, sohbet güzel ilerler, bir şekilde cinsellik yaşamaya karar verirsiniz ve boom o an tüm o sihir kaybolmuştur..
her kafanın uyduğu kişiyle yatmak gerekmiyor sonucunu çıkarabiliriz bu durumdan. hayatın akışında olağan şeyler bunlar. çok takmayın