ayı sözlüğün faşist ve milliyetçi olmaya başlaması

sol fame'ye bakılınca ortaya çıkan durumdur
(bkz: faşistlik aptallıktır)
ekşi sözlüğe dönmeye başlamasıyla eski tadını kaybettiğini düşünüyorum ayı sözlüğün. artık troll mu gerçek mi bilmiyorum ama kan kaybettirir bu bize.

kafa tasçıları umarım yakında cephede savaşırken götürürüm yoksa sıkıntı büyük

(bkz: bordo klavyeliler)
bir trolün gazıyla birbirine düşen sözlükçülerin yarattığı gereksiz durum. lan kıkır kıkır gülüyor yine gündem oldum diye sallamayın şunu da gitsin.
hoş olmayan durum.kimse saygı çerçevesinde yazmıyor.genelde malum tarafın *hakarete varan sözlerinin haddi hesabı yok.cevap versen anlamaz vermesen sinir olursun en iyisi yazmamak desen gördüğümüz gibi sıkıcı bir yer haline geliyor.
- abartmamak gerekir. bu sözlük, hiçbir ideolojiyi savunmak için oluşturulmamıştır. fakat, her ideolojiden insanların burada yazabilmesi, bu sözlüğün demokratik evrimimize katkısı olacaktır.
- aklı selim düşünmek ve ona uygun davranmak gerekir.
- su akar, yolunu bulur...
son zamanlarda her yerde olduğu gibi burada da görülmektedir. her şeyin fazlası zarar diye boşuna denmiyor.. şuraya kafa dağıtmak için giriyorum ama sürekli aynı meseleler.. hoş değil.
kürt faşistliği ve kürt milliyetçiliği ise katıldığım önerme. türk milliyetçiliği diyorsanız hayır tabii ki. burada türkler pek sevilmiyor galiba.
fuzuli ve yanlış bir iddiayı ifade eden bir başlık.