ayı sözlüğün zırt pırt kullanıcı girişi istemesi

arkadaş giriyosun yazını döşüyosun, gönder diyosun. bi bakıyosun online değilsin. eee iki dakika önce online olmuştum. eğer bi yazı döşediniz egonuzu kabartacak, aman kopyalayın sonra göndere basın. bu böyle midir yoksa ben mi sürekli atılıyorum. çözüm önerisi olan varsa bi zahmet paylaşsın.
girdi yazdıktan sonra kopyala bilmem ne uğraş dur.
yine giriş yap ilgili başlığı bul sonra yapıştır gitsin demek istemiyorum buna bir çözüm bulunmalı artık arkadaş.
reklam gelirleri yok mu bu sitenin?
tamam diyelim ki yok site kurucusu bu işten para kazanmıyor,aramızda para toplayak kardeşim neyse verelim el ele düzelttirelim şu sorunları.

bıktık be!!
ihh evet. güzel güzel uzun uzun yazıyorum, telefonum eski olduğu için çok boyutlu diye kopyalayamıyor sonra bir bakmışım: "yalnış yoldasın" (bkz: pembe panjurlu ev şok ) (bkz: pembe panjurlu ev iptal )
büyük ihtimalle sitenin session kaydının amaca uygun düşmeyen bir şekilde programlanmasının bir sonucudur. aşağıdaki resimde de görüldüğü üzere, session oluşturulurken, session'ın bitiş zamanı belirtilmemiş. bu nedenle de session, siz oturumunuzu kapattıktan sonra kendini siliyor ve tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorsunuz. sitede uzun bir şey yazarken sitenin sizi atması da bu nedenledir büyük ihtimal. cookie kayıt edilirken hash'lendiği için de kendiniz değiştiremiyorsunuz session'ın bitiş tarihini. tek çare, sitedeki kodları uygun bir şekilde tekrar düzenlemek.

5c384 (son geçerlilik tarihine dikkat)
her seferinden sözlükten bir adım soğumama sebep olmaktadır kendisi. en son kullanıcımı bilgilerimi çerçeveleyip sağ üst köşeye falan asacağım esnaf tabelası gibi ya da bu diyardan gideceğim sözlük.
özellikle bugün beni delirten bir sıkıntıdır. insanın yazası bakası kalmıyor