ayı sözlük chat

  • /
  • 232
ilişki yani ilişikli olmak, bağlı olmak anlamında kullanabiliriz. sürekli iletişim halinde olacağı, mümkün olduğunda sex yapabileceği aynı zamanda bonus olarak duygusal bir bağ kuracağı birini arıyor demek. benim anladığım bu gardaş.
woli sustun? tatmin olmadın heralde
bugün bindiğim metrobüs yandı ama hayır yine ölmedim üzgünüm başka zaman.*
üniversitenin birinci sınıfında yan yana oturduğum bir çocuk vardı. çok tanımazdım kendisini. araba kazası geçirip ölmüş... çok sevmezdim kendisini ama moralim bozuldu.
geçmiş olsun toprağı bol olsun.

cortland, tüh bugün de mi olmadı fdkkdmdf
peşimi bırak yavrucuğum benden sana hayır yok ;)
bugün güne işe giderken migros'tan aldığım peynirli sandvicin içinin boş çıkması ile başladım.
paketime sarılarak trene bindim, oooh mis tam yiyeceğim aaa içi boş, peynir falan yok. uyuz oldum bak hala unutmadım, olur mu ya.. yapılır mı bu?
2 ay aradan sonra saç tıraşı oldum kendimi adeta yenilenmiş hissediyorum.
stajı ağustosa kadar uzatmaya karar verdim umarım pişman olmam
nasılsınız ayılar ve ayı kalanlar
bugün baya boş vaktim var. ofiste kendime iş yaratmaya çalışıyorum desem yalan olmaz. an itibarı ile hornette aşırı önyargılı ve homofobik bir arkadaşı delirtmekle uğraşıyorum. askerlik ve güvenlik hukuku ile ilgili büyük bir sıkıntısı var anladığım kadarı ile. amacım onun günü çok mutsuz geçirmesini sağlamak. biraz onunla cebelleşip eğlenirim işte sonra sıkılınca gerisi allah kerim.

neyse gereksiz bir konu zaten.

daha önemli şeyler konuşalım. özel hayatlarımızı anlatalım mesela.
eskiden bir otobüs sürtüşmelerini anlatan troll bir yazar vardı ya kim idi o.. sanırım aramızda... sphy'den şüpheleniyorum sjhsjjzj

bu arada gofrettin'in başlıklarını özledim jxkkxkkx
kurokuma ben orospuyum, sapık değilim. -_-'
31 çekmek vs handjob yaptırmak. gece gece bir el atan aramak mı? pfff
femme fatale konulu kitap, film önerir misiniz arkadaşlar?
bir şey soracağım bilgili olanlara. ben şimdi adcolony'e üye olacağım. ama benden şirket adı istiyor. şirketim falan yok. ne yapacağım? şirket adını düşündüm ama isim hakları olayını falan nasıl halledeceğim bilmiyorum. ayrıca "sea essence" adı çok mu saçma? (en azından önceki "depressive pointer" adından iyi gibi. bilmiyorum)
hadi saat 16:00 - 16:30 olsun da işten çıkıp eve gidelim.

bir de avrupa merkez bankası'nın bu ayki toplantısında faiz kararını açıklamasına 8 dakika kaldı.
dün yüzmeye gittim, yemin ederim herkes ülkesi ırkı cinsi dini dili ne olursa olsun hepsi yunan seks tanrıları gibi. mtv'nin ibiza model gereksiz dans programları vardı eskiden. hala var mı bilmiyorum, aynen oradaki gibi et pazarı. komplekse girdim resmen, en son bunalımdan sarhoş olmuşum. yaşasın göbek!
ya kocaman paragraf yazdım sonra annem geldi kenarda dursun'a bastım bekledim kaydetsin diye kaydetti kapadım sonra. kaydetmemiş ya çıldırcam amk.
  • /
  • 232