ayı sözlük chat

  • /
  • 204
bir bakayım önerdiğin sitelere tişikkirler
birisi bim çalışanına aşık olmuş sanırım
toprak diye bigudide çalışan bir dj vardı, sonra ortadan yok oldu. acaba nerededir.
amma bir ara yüreğine öküz oturdu değil mi :v
yapışkan insanlardan nasıl kurtuluyorsunuz? adam ısrarla tekrar görüşmek istiyor. telefon numaramı versem nolurmuş diye meraklardayım. ne diyeyim bu adama? lan ilk buluşmada aşkım mı denir :(
aşkım seninle tekrar görüşmek istemiyorum, diyebilirsin mesela :))
herkese selam sana bay bay ahahaha
yukardaki yazar arkadaş için “bizi ailem ve çevrem öğrendi seni vuracaklar beni evlendirecekler kaç kurtar kendini” şeklinde bir ifade olabilir.çok fazla dizi izliyorum,benden tavsiye almayın bu mesaj kendini 20 dk sonra imha edecektir...
haha kibarca söyledim de yine döşemiş bi paragraf. tekrar girip yazayım mı? ölü taklidi yapmak faydalı mı dersiniz :)
sanki senin de canın tekrar görüşmek istiyor gibi :)) şaka şaka

“şu ara birine bağlanmak istemiyorum, o yüzden seninle de görüşmesem daha iyi olacak” de. bazen görüştüğün kişi için sonradan amma da çomarmış desen de saygı genelde seninle alakalı bir konu.
eğer kibarca söyledikten sonra yazmaya devam ediyorsa görmezden gel. böylelerine cevap verdikçe yazarlar. adamın işi gücü yok, eli sikinde yazıyor. az da takıntılı olurlar. neyse.

bana hala ara ara yazan iki kişi var. cevap bile vermiyorum. bir tanesini engellemiştim, yeni numara alınca oradan da yazmış.hahaha
@hazineci,
yok yok istemiyorum :)
evet saygı alakalı bir durum olsa gerek. aradığı kişiyi bulduğunu düşünürken kaybetti ondan böyle oldu heralde. ben aradığımı bulmuş olsam ısrar etmezdim gerçi. şimdi daha da gıcık oldum haha.

@pasif bir direnis,
oww fenaymış. o zaman cevap vermemek çözüm gibi durmuyor ki? keşke insanların delete butonu olsa da seviştikten sonra basıp çıksak :)))
cevap verirsen naz yapıyor derler ya en azından öbür türlü kudurdukça yazıp gidiyorlar. :d:d
yıl olmuş ya la sözlüğe girmeyeli, tekrardan selam olsun.
2 sene önce tartıştığım bi elemanın tinder’da karşıma çıkması. müşteri haklarından falan girip adamı bayağı da bi sinirlendirmiştim. kesin hatırlıyordur. tipi de o kadar kötü değilmiş aslında. sağa kaydırdım, bakalım n’olacak?
la hate fuck falan yapma adama :d:d:d
  • /
  • 204