ayı sözlük chat

  • /
  • 205
arkadaşlar bi konuda size danışmak istiyorum. önemli bi konu. aids ile alakalı. iki buçuk ay önce ilk kez cinsel bir şeyler yaşadım. korunmasızdı. bir hafta sonra başka biriyle tekrar korunmasız olarak yaptım. iki üç haftadır hıv'a benzer belirtiler yaşıyorum. boğaz ağrısı ve şiddetli halsizlikle başladı grip, baş ağrısı, eklem ağrıları, diş eti kanamaları, apış arasında döküntülü nemli kızarıklıklar, çok hafif ishal, iştahsızlık... yalnız sınav döneminde -hukuk- olduğum için yoğun stres yaşadığımı ve hava şartlarını da göz ardı etmemek gerek. belki stresten olmuştur diye düşünüyorum. tecrübeli abilerimin, ablalarımın tavsiyelerine ihtiyacım var. şu an pek çoğu geçti, sadece halsizlik ve eklem ağrıları ile çok hafif grip var.
yukarıdaki arkadaşıma önerim google’dan ulaşabileceğin ücretsiz hiv test merkezleri var, pozitif yaşam derneği gibi dernekler de bu merkezlere yönlendiriyor. belediyelerin de böyle hizmetleri var. ayrıca cüzi ücretlere özel hastanelerde rahatça sonuç alabilirsin. gidip derhal test yaptır. insallah diyorum insallah sonuç negatif çıkar ve bu olay korunmanı sağlar.
önümüzdeki hafta sonu için önceden yapmış olduğum planlarım vardı. sevgili kuzenimin nişan yapacağı tutmuş ve mesaj da şu: "kusura bakma koşturmaktan arayamadım mutlaka geliyorsun!" "geliyorsun!" kelimesi komple büyük harf. benim zaten özel bir hayatım yok, ben uyarım size paşam. gına geldi sizin devlet onayıyla sevişebilmek için ürettiğiniz türlü türlü hetero adetlerinizden. ne nişanınız bitiyor, ne kız istemeniz, ne bohçanız, ne düğününüz ya. ben de her birlikte olduğum adam için "aaaa canım mutlaka geliyorsun seyretmeye bak vallahi darılırım bu akşam vuruşuyoruz çok önemli bu!" diye davet mi edeyim ne yapayım? şimdi gitmiyorum diye surat da yapacak. çekemiyorum artık. yetti be!
bugün istanbul'da kayboldum. osmanbey'den mecidiyeköy'e yürümek zorunda kaldım. yarın levent'te oyun yapımcıları partim var lol.
az önce metrobüsteyken twitter'ı açtım ve taymıma bir takım gay pornolar düştü. kafamı kaldırıp bakmamla yanımda duran dayıyı gözler faltaşı gibi ekranımı seyrederken yakaladım. hemen twitter'ı kapattım, o da kafasını çevirdi fakat sonra dikkat ettim, dakikada bir göz ucuyla ekranımı yoklayıp durdu belki yine açmışımdır diye. yol boyunca kahkaha atmamak için kendimi zor tuttum.
kimse cennet mahallesi açılış müziğine laf etmesin. hıh.
söylemesi geç oldu ama sevgililer günü sevgilisiz olana günübirlik sevgili olabilirim, her şeyimden yararlanabilirsiniz.
daha önce bahsi geçti mi konuşuldu mu, konuşulduysa ne sonuca bağlandı bilmiyorum. mobilden girince kelime aratamıyorum, başlığı tam yazmak gerekiyor o yüzden varsa başlığı da bulamadım.

sahte evlilik mevzusunu sormak istiyorum. 33 yaşındayım ve -her ne kadar aileden uzak olsam da- evlilik baskısı ziyadesiyle arttı, hem ailemden hem de iş arkadaşlarımdan. benzer durumda olan bir lezbiyenle anlaşmalı bir evlilik fikri geliyor aklıma sürekli.

nasıl olur, nereden bir eş bulunur, mantıklı mantıksız yönleri nelerdir, sonu nereye varır gibi sorulara fikirleriyle katkıda bulunmak isteyen yazarcanlar var mıdır acaba?
evlilik konusu hakkında yorum yapamayacağım. ancak başlık aratma sorununu ben de yaşıyorum. önceden tam yazamasak da kelime de aratsak 'şunu mu demek istedin?' diye birkaç başlık sıralıyordu. şuan yeni sürümde bu özellik yok. çok can sıkıcı o yüzden.
yorum yapmaya karar verdim. büyük konuşmak istemiyorum. o yaşlara gelince nasıl bir psikoloji içinde olup, çevremden ne kadar baskı göreceğimi bilmiyorum. hayatımdaki adam umarım o gün de hala yanımda olmaya devam eder. ancak bu hayat senin hayatın. aileni ya da çevrendeki insanları tatmin edeceğim diye hayatını zora sokmanın hiçbir anlamı yok. her şeyden herkesten önce senin mutluluğun önemli. bu yüzden ailem bile olsa herkesi karşıma alırdım büyük ihtimalle. kimseyi ilgilendirmez. benim hayatım benim kararlarım diyebilmelisin.
benim kararım olmuyor malesef. ben bir öğretmenim, bir devlet okulunda çalışıyorum. mesleğime devam edebilmek için cinsel kimliğimi gizli tutmak zorundayım. benim kararım evlenmiyorum deyince insanlar direkt olarak sorgulamaya şüphelenmeye başlıyor. geçenlerde annem bile sordu, 'bi hastalığın mı var neden hep kaçıyosun?' diye. yine okuldan bi kadın öğretmen -taktı benim evlenmeme- dedi ki 'olm bi kız mız görelim yanında insanlar konuşmaya başladı artık' filan. içimden yuhh dedim, yok ebesinin dedim ama, anca içimden tabi.

bi taraftan eşcinselliğin görünürlüğünü sağlamaya, prototipleri yok etmeye çalışıyoruz filan ama, bi taraftan insanların bu konuda yarım yamalak bilgi sahibi olması da baya sorun yani. keşke hiç akıllarına gelmese böyle bi ihtimal.
ahh o işleri olmayan konulara burunlarını sokup her boku konuşan insanlar. ah o ağzı torba olsa da keşke büzüversek dediğimiz insanlar. biliyorum elbet bir gün biz de böyle baskılarla karşılaşacağız. belki de pes etme noktasına geliyor insanlar böyle durumlar yüzünden. ancak yine de düşündüğün yol çok büyük kararlar alıp hayatını değiştirecek bir olay. iyi düşünüp taşınmakta fayda var.
as
yaa ders çalışmam lazım ama her ders çalışmam gereken zamanlarda olduğu gibi yine canım çalışmak istemiyor. öff neden yaa neden? neden hep çalışmak zorundayım. çalışmadan para kazanmanın yolu yok mu? hani ben oturayım öyle para aksın kumbarama... sözlük bana burs versene yaa.
okul bitene kadar burs tamam da sonrasında hayat bir şekilde skipatıyor kenara.
keşke çalışmadan hayatta kalabilme olayını nealdartandadlasdalara kaptırmasaydık..

avcı-toplayıcı olayı iyiydi ya..
ayy ben kesin toplayıcı olurdum. avcılık benim neyime? üşengeçlikten kıçımı kaldıramazdım kesin soyum bu şekilde tükenirdi. cenaze namazında da azalarak tükendi derlerdi benim için.
nasıl bilirdiniz merhumu
-

ohaa herif benden daha atletik amk. ben toplamaya çıkıyorum hadi byess.
bugün sözlüğe tdk dadanmış galiba. ve bugünü ulusal deyimler günü filan ilan etmiş. maşallah deyimden geçilmiyor başlıklar.
tam da sorun acaba bende mi dediğim an yukarıdakini okumam ile rahatladım. o değil de çok sıkılıyorum. film önerisi olan var mı?
  • /
  • 205