ayı sözlük chat

  • /
  • 233
@myjudas sen cudas cudağagass cudass gagaaaa seversin. nâm nâm.
@myjudas naviden lidıl monstırlığa geçiş zor olmadı. ay adama flop derler ahah
@myjudas strike a pose! karşında bir madge mdna var dogru düzgün otur litfen hehe
@myjudas seni army ve selenatörlere havale edip neydespears gece rüyana girsin diyorum ve olay mahallinden ayrılıyorum haha
myjudas and futu;)))

iki hukukçu neler yapmaz arkadaşlar? birlikte dava dosyası inceleyip duruşmalara girerler çok seksi.
beni de sözlükteki bayan yazarları bulduğum yönünde laikçi sanıyorlar :d
judas kardeş bana yazdığı entryleri silmiş heralde futuuuu bunlar neden böyle yapıyor yahu
kendime yenik düşüp pizza istedim akşam yemeği için, ama diğer seçenek de iskenderdi. çok da suçlu hissetmeyeyim değil mi?
lütfen 30 saniyenizi ayırıp yardım eder misiniz? ben bir android oyunu programlıyorum. bitmesine çok çok az kaldı(1-2 hafta en fazla). oyunda karar veremediğim bir şey var, o da şu: oyundan gelir elde etmek için oyuna reklam koyuyorum. oyunda 50 bölüm var ve her 5 bölümde bir reklam çıkıyor 20-30 saniyelik. daha sonra ilerleyebiliyorsunuz. sorun şu: reklam zorlamalı mı olmalı, yoksa zorlamasız, yani oyuncuların insiyatifine kalmış bir şekilde mi olmalı. eğer zorlamalı olursa, oyuncu o reklamı görüntülemedikçe bir sonraki bölüme geçemez. eğer zorlamasız olduysa interneti kapatıp, bir sonraki bölüme geçebiliyor. reklam koyma falan diyenler oldu da, bir sonraki oyun için para gerekiyor. bu oyundan elde ettiğim bütün geliri kendimi geliştirmek için harcayacağım.
hayrat değil bu evet reklamlar can sıkıcı olabiliyor ama ben şu an oynadığım oyunda ekstra can için reklam izliyorum. sana kaynak ve gelir olacak bu fırsatı kaçırma
koy reklamları gitsin. kimse 30 saniye beklemekten ölmez. ayrıca, her bölümden sonra reklam çıkmıyorsa, oyuncu da bir zahmet 5 bölümden sonra 30 saniyelik bir reklamı izleyiversin! dilersen, oyunun reklamsız sürümü için de belli bir ücret talep edebilirsin. ben reklamları izlemeyi veya ekranın bir yerinde görmeyi pek sevmediğim için çoğu zaman reklamsız sürümü satın alıyorum. her türlü sana gelir olur.
bankacibear, benim oyunda da öyle şeyler var. reklam izleyerek, oyun parası, itemi ya da oyunda kullanışlı olan bir karakteri kazanabiliyorsun. onun haricinde bir de bu bahsettiğim bölüm reklamlarını koyacaktım işte. acaba diğer reklamlar yeter mi?

eythymos, oyunun paralı versiyonu da var dediğin gibi(1-2 tl olur büyük ihtimalle). her 5 bölümde bir reklam çıkıyor.

galiba şöyle yapacağım: interneti kapatınca reklam görünmeyecek, ama ekrana uyarı vereceğim. kişinin kendi seçimi olduğunu falan söyleyeceğim. zaten ilk oyunum olduğu için, oyuncuları çok sıkmak istemiyorum. belki diğer seçeneklerden(ilk başta söylediğim şey var ya, item falan kazanıyosun) gelir kazanabilirim.

30 saniyelik reklami gorsem o uygulamayi silerim.
nihaha icimde canavar var sahsen
nihaahaha ona bi şey diyemem tabii ki. :d herkesin telefonu kendinin.
arkadaslar canim cok sikiliyor be bi sarki yollasaniza.. arabesk filan olmasin ama kaldiramaz bu sevimli bunyem
  • /
  • 233