ayı sözlük chat

  • /
  • 232
@sphynxinator, müzik teorisi hakkında yazmışsın son olarak. link verirsen dinlerim seve seve.
(bkz:rabid streets)

üstteki linke tıklayacaksın, oradaki en son mesajı bulup dinleyeceksin. :)
dark progressive trap türünde bir çalışma. ıntro'su fazla uzun tutulmuş. bu eğer oyun müziği ise hoş olabiliyor. oyun müziği olarak ele aldığımda ben beğendim. ama azıcık fazla yalın. daha zengin olabilirdi içerik. dediğim gibi eğer bu bir oyun müziği ise güzel. nota uyumsuzluğu da yok. müziğin matematiğine de uyumlu.
iyi geceler. hiç yatamadım. işçi bayramının ardından tahminimce 2 saatlik uyku ile işe gideceğim. trajik
teşekkür ederim monattan. evet bu bir oyun müziği. dark progressive olduğunu nereden düşündün peki merak ettim?
trap'in dark progressive alt türü... melodi dark ve progressive. anladığım kadarı ile 8'lik ritimlerin tekrarı üzerine kurulmuş bir çalışma. bu yüzden progressive.
istanbul yağmura teslim yine yaz gelmeyecek galba.
ankara'da da havalar kafayı yedi. sabahları ilkbahar, akşamları sonbahar yaşanıyor. sabahları terden sırılsıklam oluyoruz, akşamları yağmurdan.
hep batının oyunları. ingilterenin havasını yaşıyoruz. çünkü almanya bizi kıskanıyor. canım fena sıkılıyor bu karamsar havalarda.
sıkı can iyidir çabuk çıkmaz diye saçma bir söz hatırlıyorum ama sana iyidir kısmı yeter.. e hep yoğunluktan tabi :)
öyle tabi yoğunluktan başını kaldıracak halim yok. yoksa şikayet eder miyim hiç? yağsın bolluk bereket :)
yalnız canım kardeşim :) ne diyor büyükler.. musluk akarken suyu doldurman lazım..
deniz tatili için tavsiyesi olan var mı sayın yazarlar.. antalya hariç olacak yalnız..
aile ile gideceksen urla ya da ayvalık.
arkadaşlar ile gideceksen kuşadası ya da çeşme.
ikimiz beraber gideceksek kos ya da midilli.
arkadaşların hepsini tek tarzda toplamak zor oluyor. kimisi ben otelden çıkmak istemiyorum diyor.. kimisi bana bi pansiyon yeter deniz güzel olsun kafi diyor.. ama ayı sözlük bi tatil zirvesi kulağa hoş geliyor gibi.. diğer yandan seninle her zaman her yere .. :)
iyi kızlar cennete, kötü kızlar her yere...
uykusuzluk hep sevmekten demişti şair...getirin onu dövcem sevmekten değil götünü kaldırdığımız adamların göt olduklarını görememeleri :))
arkandan havlayan köpekler varsa bil ki doğru yoldasın..
anahtar kapıyı açmıyorsa bil ki ya doğru anahtar yanlış delikte, ya da yanlış anahtar doğru delikte :) yanlış anahtarın yanlış delikte olma ihtimalini katmıyorum bile.
bugün girdiğim sınav hak etmediğim düzeyde kötü geçti, yapmam gereken oturup ağlamak mı yoksa çok üzülmek mi? belki hiçbiri değil bilmiyorum, tek bildiğim beni bundan uzak tutacak insanları görmek istediğim. hak etmeyen insanlara diğer heyetlerin bol keseden puan vermesine bizimkilerin bu kadar kıt davranması inanılmaz canımı sıkıyor.üzüldüğüm tek şey emek hırsızlığının var olması. peh.
  • /
  • 232