ayı sözlük chat

  • /
  • 233
sıkıldım muhabbet edecek kimse yokmu?
içinden geçeni söyle, sence ek tercihlerle yerleşebilecek miyim
#382470 ek terchilerle yerleşmek istiyor musun?
iyi değilim, bunalımdayım , hayattaki bütün umudumu kaybettim.

hatta bunun hakkında video çekip youtube'da yayınlamayı düşünüyorum.

başka video fikriniz var mı ?
ey yazarlar hepiniz mi öldünüz? canlanın biraz !
antalya'da çok fena bir deprem oldu. bir anda o çaresizliği hissettim lan. beşik gibi sallandık birinci katta olmamıza rağmen. :(
anneciiimmm. burda şuan gök gürlüyor ve evde yalnızım korkuyoyum. hava da çok karardı. ne diyecektim ben diyeceğimi de unuttum gök gürleyince. haa şu chat başlığını chat odası yapsa ya sözlük yönetimi. daha güzel olmaz mıydı? dı dı dı.
aranızda kimyacı var mı? ben sabun yaptım da, çok fena yaktı yüzümü. ama vücuduma bir şey yapmıyor. köpürüyor normal. kullanmalı mıyım yoksa atmalı mıyım?
yine deprem oldu. bu sefer 5.2 büyüklüğünde.


ilk sabun kapağı tasarımım. güzel mi sizce? tasarımcı arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. :d evet sabun salatalıklı.
#383637 yüz derisi vücut derisine göre daha hassas olabiliyor alerjiye veya kimyasallara karşı.vücudunun diğer bölümlerinde normal sabunla aynı etkiyi yarattıysa kullanabilirsin diye düşünüyorum ama yine de içeriğinde alerjinin olmadığı bir şey olduğundan emin ol.
scientistpanda, sabunu yapar yapmaz kullanmaya çalıştığım için olmuş o. ph'ı 9'a düşünce rahat bir şekilde kullanabildim yüzümde. yüzümde ne var ne yok çıkardı zaten. :d şimdi hobi olarak kendime sabun yapıyorum, isteyenlere de hediye veriyorum, uzaktakilere de kargo ücretsiz satıyorum. xd
sphynxinator sen site yap site. sabun yapma demiyorum hobi olarak yine yap. ama bize site yap. şöyle işlevsel, kendimize göre birini bulalım. ya da mobil app yap.* kendim gibi birini tam buldum derken çok tripli ve koşullu biri çıktı. ben ona katlanmak zorunda değilim. olmuyor böyle çoğumuz sap gibi geziyoruz. * yeter çıldırdım * artık. lgbtlerle ilgili tüm uygulama ve siteler ahırdan hallice. dolaba devam et.

site yapılırsa ''çıldırdım'' ile match olup beraber çıldırmak istiyorum.sabun sıkıntını çözmene sevindim.yüzümüzü eritip red skull gibi gezmemizi sağlamayacaksa ben de istiyorum(zaten 3-5 kişi düşüyor arada ondan da olmayalım eheh)
12'den sonra bütün yazarlar balkabağına , fareye ve bez bebeğe dönüşüyor sanırım. sözlük 12'ye kadar sindirella 12'den sonra külkedisi.
pardon emua neyimizi beğenmediniz aceba¿
ollg senin zaten düzenli yazıştığın biri var, ya ben sap gibi bekliyorum burada. az önce buldum face üzerinden birini bi acayip çıktı. tam da bana uygundu. çok tripli.

sphynxinator boyalı dolap'a devam et.

bi discord sayfası mı açsak. bunun dolabı yapacağı yok.
ayıp ediyorsunuz beğenmemek değil entrylerinizi görmedim.
fazla naz aşık usandırır be çıldırdım boşver.
selam, chat için bir başlık çok hoş
diyorum ki eksisözlükten 100 heteroyu buraya mı transfer etsek.sözlük canlanır. elit bir sözlükte yazmak çok sıkıcı. *
  • /
  • 233