ayı sözlük elele kermesi

gerekli izinler alındığı takdirde yapmayı düşündüğüm kermes. elde edilecek gelir ile bir yazar arkadaşımızı yurtdışına gönderiyoruz. bari birimiz hayatını kurtarsın. tüm yazar arkadaşlarımı standlara davet ediyorum. çıkın çıkın gelin

dipnot: ürünler el emeği olmak zorunda değil.. her katılım bizim için çok değerli katılacak arkadaşlar satışa çıkaracakları ürünleri yazsın listelerimizi oluşturalım biran evvel.
hayal ettiğim

gerçekleşecek olan
yemeklerinde hep kıl çıkacağına inandığım girişimdir.
zeytinyağlı yaprak sarmaları benden, @xalocum mezeler konusunda marifetini bliyoruz.. döktürelim kızlar!
yapılırsa ve yakınında olursam patates salatası benden katıldığım tüm kermeslerde olduğu gibi. ama ticaretle aram iyi değil, kasada beklemem, haberiniz olsun *.
ilk giriyi okumamışım direkt hayır işidir diye dalmışım.


arkadaşlar 86 senesinde @xalocum ile ilk dev-lis zamanlarımda karşılaştım, yoldaşlar moksovanın bize ihtiyacı var demişti, biz de elimizce avcumuzda ne var ne yok satıp parasını ona teslim etmiştik, sonra öğrendik ki miami'ye am beyazlatmaya gitmiş!!!
son düzenlediği mavi marmaray kermes parasıyla da japonyada vajina daraltmaya gitmiş diye dedikodular var. helal olsun lubunyaya hem dünyayı geziyor hem vajinasına bakım yaptırıyor.
ayy sorma kardeş, emek emek diye meydanlarda bağırıp gizliden gizliye burjuva pipisine peşkeş çekti gençliğini..
hahayyy ben bu kirli oyunlara gelmem güler geçerim. hayır kermesimi dahi baltalamak için elinizden geleni yapmış ardınıza bak(a)mamışsınız.* kimse kusura bakmasın bilen biliyor gazoz kapağı gibi amım var neden daraltıp beyazlatayım.