ayı sözlük elit+ telegram kulübü

aldığım duyumlara göre gruba dahil edilebilmek için grubun sahibine özel kameralı show yapmak gerekiyormuş. grup sahibi de show'u yeterince iyi bulursa gruba kabulünüz gerçekleşiyormuş.

aman ne kadar elit+ olursanız olun grubunuz size kalsın. sırf iki gıybet dönecek diye ona buna show yapıp kalitemi düşüremem. *
sevgilim telegrami sildirdiginden ben sözlüğün telegram grubundan çıkmıştım. ama şimdi ayrıldık. bu gruba kim yönetici alsın beni de. elit olana.
edit: sevgilim olursa çıkarım ama onu baştan diyim mezhebimiz o kadar geniş değil!
kocası olan avamlar da katılabiliyor mu? illa elit ve single mı olmamız gerekiyor katılmak için?
"elit" kelimesinde hafif oynamalarla bu gruba "etli" ve de butlu kontenjanından dahil olmayı ümit ediyorum. en olmadı özdemir'in "elti'si " olarak baş köşeye kurulurum. tşk
hakkımda iğrenç dedikoduların döndüğünü bildiğim için gruba katılmak istediğimi söyledim ama tabi ki almayacaklarını biliyordum. grupta dönenleri biliyorum önce gruptakileri ifşalıyorum:

ve size laflar hazırladım kaltaklar! umrumdışında çok alçaklardasınız ve ışığıma gölge düşürmenize asla izin vermeyeceğim!!


grupta konuşulanları kocama dokunma kampanyasına başta destek olup az daha kocasını bu şıllılklara kaptırayazan anna madrigal'den öğrendim.
madem ifşaya başladım onun da kocasıyla fotoğrafını yayınlıyorum ki millet gerçek aşk görsün:
hatırladım bu videoyu +18 videoların piyasaya düştükten sonra arapça allah yazılı kolyeni gözümüzü sokar gibi verdiğin röportajdan bir kesit. beyaz tişört giyip saf temiz numaraları, kolye ile göz boyamalar felan tam senlik hareketler özdemircimm.. iki yavrun var biraz edep biraz kadınlık. pes pess..
bugün biri gruptan ayrılmış duyduğuma göre. kesin ya biri biriyle yattı veya kavga çıktı. muhtemelen erkek kavgasıdır yakında kokusu çıkar.
ay çekirdeğimi aldım geldim özdemirciğim.
"...arkamdan konuşup beste yapacağına yüzüme konuş da düet yapalım..." cam show yapmadığım için beni almadılar. sonra eximi alıp dedikodumu yaptılar. bunu da eximden öğrendim. e bir de her daim beni eksilemeye ant içmiş içlerinden bazıları anladığım kadarıyla.
bu aralar birileriyle dalaşmak için ziyadesiyle yorgunum ancak, artık bir şeyleri dile getirmenin vakti geldi diye düşünüyorum. zira bu "dedikodumu yaptılar" zırvası artık rahatsız edici bir boyuta ulaştı.

kendisinin dahil olmadığı ayı sözlük telegram grubu içerisinde durmaksızın eski sevgilisinden çektiklerini anlatan birinin, karşı taraf olanları kendi penceresinden başka bir grupta anlattı diye bu kadar rahatsız olmasını hayli komik buluyorum.

olayın bir de sürekli özel mesaj ya da entriler üzerinden yapılan taciz boyutu var. sözlükteki hiçbir yazarı sözlükten gitmeye zorlamaya hakkın yok. eğer kendisinin sözlükteki varlığı seni bu kadar rahatsız ediyorsa sözlükten gitmesi için baskı yapmak yerine ya görmezden gelmeyi öğreneceksin, o da olmuyorsa sen gideceksin.

p.s: gruptan ayrılmadım. telegram hesabımı sildim. *
bu kadar eksi attığınıza göre bol bol kaynatıyorsunuz. ama umrumda değil, size özelden ağlamadığım için alnım ak, başım dik. hadi 3-5 tane eksi de fake hesaplarınızdan atıverin de eksi rekortmeni olayım.
normalde bu tip şeyleri tam 12'den vururum ama bu sefer çok az bir farkla kaçırdım sanırım. sözlük yaş ortalaması 15 civarındadır diye düşünüyordum. 13 gibi görünüyor.