ayı sözlük günlük

  • /
  • 11
iyi geceler dear sözlük.

bu gece yine görmüş ama herhangi bir atak yok. aslında ben yazınca karşılık verdi ama kendisi yazmıyor. kısa kestiğim için mi böyle yapıyor? acaba ilgisi yok mu? varsa ne olacak? her şey çok karışık.
sevgili sözlük,

geçen günlerde mesaj kutuma tanışma amaçlı bir mesaj geldi. o kadar sevindim ki, telegram üzerinden konuşmaya başladık. tabii ismi cismi belli değil, fotoğraf yok neyse. sonra iki tane fotoğraf yolladı ve kalbimden vuruldum. doğrusu temiz, hoş çocuktu. arkadaşlık edilebilirdi. (seks değil, arkadaşlık)

ara sıra yazdı, ben de yazdım. tabii sohbet esnasında ona bazı fotoğraflar yolladım. sonuçta fotoğraflaşmakta mesajlara bir renk katıyordu. bir iki derken benim de onun güzel yüzünü görmek istediğimi belirttim. bana sohbet esnasında dediği şey ise aynen şuydu. artık atma, hevesini kırmamak için söylemedim ama istemiyorum... du. o an gerçekten başımdan aşağı kaynar sular döküldü. kendimi berbat hissettim. hiç böyle bir hıyarla karşılaşmamıştım. o an bir cacık olmayacağını anladım, sonra işte çevirdi lafı filan falan. mesajları da sildim. rehberimden onu da. gerçekten çok üzüldüm... zaten 2021 yılındayız, teknoloji bize neler sunuyor. fotoğraflaşmak, snapleşmek hep bir iletişim türüdür. buradan tanıştığım başka bir arkadaşım var mesela. bana hep bıcırık kedisini atıyor ve gerçekten çok mutlu oluyorum. sözün kısası bu hıyar gibi olmayın. birisi sizinle interaktif bir iletişim kurmaya çalışıyorsa karşılık vermekten çekinmeyin. yoksa hep sik gibi yalnız kalacaksınız, ağlamayın.
  • /
  • 11