ayı sözlük kızları discord grubu

(bkz:#441671) format da format da format? formatı bozmaya başladığımız günden beri sözlük etkileşime daha açık bir alan oldu bana kalırsa. sözlüğe kayıt olduğumdan beri sıkıcı, asosyal, boktan arkadaşsız hayatıma daha bir renk geldi diyebilirim. format denilen şeyin etkileşimi kısıtladığını düşünüyorum.

ayrıca bence burada rahatsız olunan konu; sözlüğün formatının bozulması değil, ibnelerin daha çok etkileşim içine girmesidir.

discord kanalının açılması formatı bozuyorsa, bozulsun be gülüm. tabii sen "sikmek" demişsin aslında burada "sikmek" kavramının negatif olarak kullanımı yine heteroseksist eril zihniyetin bir ürünüdür.

sikmek
kaba
(erkek için) cinsel ilişkide bulunmak.

erkek; hep bozuyordu, yıkıyordu, parçalıyordu, bir çuval inciri bok ediyordu ya hani? ben rahatsız oldum la yeminle. kullanmayın şu rezil seksist kelimeyi. yakışmıyor.

edit: ne çok eksi yemişim, neye eksi attığınızı da anlamıyorum. "sikme" kavramına dair görüşlerime eksi atıyorsanız diyeceğim tek şey köpeği olmuşssunuz bu eril zihniyetin, bol şanslar.

(bkz:biz zaten formatı bozuyorduk)
(bkz:format mı kaldı ayol)
(bkz:formatanakka)
doğrulama istediği için bugün giremediğim gruptur...
doepytoha tarafından atıldığım gruptur. sebebi bilinmiyor. bir daha girmek için yalvaracağımı düşünüyorsanız hiç öyle hayalleriniz olmasın.
(bkz:#442253)
atılma sebebi; gereksiz tag atımı, zorla iletişim sağlamaya çalışmak, tahammülümün kalmaması.

gelmen için yalvaran yok, umrumda da değil açıkcası. canım istedi attım, kimseye hesap vermek zorunda da değilim. haketmişsin de atılmışssın demeki. neyse bye. şimdi seni takipten de çıkıyorum
görüşmeyelim tatlım, öptüm.
-ağzını yıkar-
(bkz:#442262) görüşmek isteyeceğimi zaten sanmıyorum. mıymıy bir insansın. ben seni öptükten sonra suyla değil de kezzapla yıkardım ağzımı. slime gibi mıymıy olduğun için dilimden çıkmazdı. neyse ya da öpmicem, ağla
(bkz:#442265)
sanane be, aramızdaki aşka sen laf söyleyemezsin. sen iyice bok ediyorsun bu ortamı. sus ve ağla. aşkımla barıştık biz.
sözlüğün ergen kızı @doepytoha, elderlarla bozuşunca grubu silme kararı almış. iyi de biz konuşuyorduk? sen kendin çıksaydın. cık cık.
böyle bir grup mu varmış ve neden benim haberim yokmuş. normalde discordu iş için kullanıyorum, farklı kanallara girmek güzel olabilirdi. sohbet ederdik. anladığım kadarıyla kapanmış ama. üzüldüm.
ben çıktıktan sonra kıyamet kopmuş bruh
kıyamet mi kopmuş? benim niye haberim yok?
  • /
  • 2