ayı sözlük teki herkesi ayı veya ayısever sanmak

büyük bir gaflet uykusu. tez zamanda bu gaflet uykusundan uyanmalı şu fani bedenler.


edit çakayım şuraya:
sözlük yazarlığı tarihimin ilk tespiti oldu bu. kendimle gurur duyuyorum.
büyük hata olur. sözlük herkese açıktır. sözlüğe yazar kabul edilirken, boy, kilo, vesikalık ve boy fotografı istenmemektedir. sözlük her konuya açık olduğundan herkese de açık olmalıdır.
chat platformu gibi mi kulanacagım, sözlük kalıbında entry mi girecegim kafam karıştı. imza: sözlüğün sıfır km yazarı
bir ayı sözlükün diger binlerce temayla açılmış sözlükten farkının ne olması gerektigi konuşulmuş mu bilmiyorum gerçekten. ama ayısözlük isimli bir sözlüge meraktan girmiş, ayılar ve ayılık hakkında hiç bir şey bilmeyen birinin yada ayılıga hakim bir ziyaretçinin beklentisinin ne olabilecegini düşünüyorum öte taraftan. sözlüğe bu isim konurken bu mevzular eminim düşünülmüştür. sözlük yazarlarının illa ayı yada ayısever olması gerekmiyor elbette. ama sözlük içinde ayılar, ayı kültürü, ayı hareketine, ayı tarihi, etkinlikleir vs dair entry/mevzuların bulunması gerektigini düşünüyorum şahsen (sözlüğün isminden hareketle). sözlüğün ismi ayısözlük olmasaydı şahsen ne üye olur ne yazar olurdum. ne de entry girerdim. zira benzer formatta sözlük çokça var. ama başlık özgün ve ilgimi çektiği için burdayım.
büyük bir yanlıştır. örneğin ben biseksüelim ama sözlükte olmaktan çok mutluyum. diğer tematik sözlüklere göre ayı sözlük bana daha yakın, daha samimi geliyor.
ya ben de bi seksüelim, bi seksüelim son zamanlarda, kendim bile şaşıyorum bu çılgınlar gibi yükselen muhteşem performansıma. hatta çoğu zaman kendi kendimi zikesim geliyo... içimden 100 e kadar sayıyorum ve kendime geliyorum beybiler... sonra gelsin bi orgasm sigarası...
genelde alfonso'nun düştüğü hatadır. afedersiniz ama sanki ayı sözlükte mal bulmuş gibi saldırıyor. şimdi taam ayı bir hayvandır, lütfen cahilliğimi bağışlayın, şimdi biz sığıra, davara sözüm meclisten dışarı mal diyoruz, yani diyebiliriz ama konunun ayılarla ne ilgisi var? ayı hayvanı mal mıdır, hayır değildir.
alfonso, sikmiyim bi tarafını lan akşam akşam. ay pardon sinirlendim şekerim afedersin. bu arada fransızlar ne kadar centilmen değil mi robert, ıstakozu önce götlerine sokup sonra yiyolar...
ayıfobikler ya da genel olarak homofobikler var mıdır ki acaba sözlükte? sorusunu aklıma getiren başlık
aslında büyük bir yanılgıdır. bu ve benzeri imalarda bulunanlar, burdaki yazarların ne kadar efendi, kibar, nazik, misafirperver, tabiri cevizse kağıthelva gibi olduklarını bi bilseler, onlara, afedersiniz ayı gibi kaba ve amiyane tabirler yakıştırdıkları için utançlarından itin götüne girmek isteyeceklerdir. ben şahsen, bizzatihi bir ayılıklarını görmedim. görürsem de, terbiyemin elverdiğince uyarmayı, yurttaşlık vazifem sayarım, uyarıdan anlamayanın ağzına kürekle vururum.
ayısever olmaya gelince, seven sever efendim suç mudur yani? mike tyson evinde kaplan besliyo mesela.. götünüz yiyosa ona da laf söyleyin..suratınıza zümzüğü yemekten korkarsınız.. bizim toplum böylede ikiyüzlüdür efendim.. neyse müsadenizle konuyu toparliyim. hayvanlar candır efenim.. hayvanseverden kimseye zarar gelmez.. bilhassa ayı hayvanını sevenden.. düşünün yani artık ne soylu, ne yüce bir sevgiyse adam risk almış. e diyelim ben de kediseverim.. şimdi adımı sataniste çıkarmanın bir alemi yok diye düşünüyorum.. yamuluyor muyum alfonso? haksız mıyım?..... haklısın abi...
en azından, ayı sözlük'teki herkesin ayı olmadığı, istatistikler'den, "genel" / "yönelime göre" tıklanarak görülebileceğinden, ne kadar saçma bir düşünce içerdiği ve yanılgı dolu bir başlık olduğu anlaşılabilecek bir başlıktır.
önyargılar heryerde, herkeste cümlesini kanıtlayan önermedir. bende şurayı senelerdir takip etmeme rağmen bir yazar olayım ne oluyor demedim, içine girince farkettimk meğer sadece ayıymış ya adı, içindekiler şeker gibi insanlar
aklımdan geçmeyen düşünce. öyle olmadığını da sözlükte biraz takılan herkes anlar.
tüp bebeğin tüpü bitince öldüğünü sanmak ile aynı şey.
erkekleri ayı, kaslı, daddy diye ayırmadan hepsini seksi bulduğum için siklemediğim önerme.
acı gerçekle yüzleşmek istemediğim için kendime söylediğim bir yalan..

tc cortland x ile birlikte. beğen yorum yap

-slm tc cortland bey
+ne mutlu ayıyım diyene cublar ölmez ayı sözlük bölünmez migrenim dinmez sikim inmez aykırı düşünenler defolsunnnnn...
-haklısın cortland bey