ayı sözlükte tehlike arz eden sekso-manyak yazarların olması

bazen bu sözlükte olmaktan cidden nefret ediyorum sebebi ise sevmediğim ya da sevmek zorunda dahi olmadığım siklemediğim yazarlar. genelde herkesle her ortamda yer alabilirim ama bazılarının varlığı cidden yediklerimi ağzıma getiren cinsten. neyse bunlar bir kenarda dursun.

bunlar yetmezmiş gibi bir de sekso manyak yazarlar var haliyle. terapi, tedavi ve ciddi ilgi isteyen hastalıklı tipler bunlar.

örneğin (bkz:#290956) sayılı entrym eskilenince bunu daha iyi idrak ettim. adam, bir elamanın tamamen masum bir kızın suratına boşalmasına tepki göstermemden hoşlanmamış. çok ilginç. napalım olm herkesin birbirine tecavüz edip zorla sikmeye çalışmasına alkış mı tutalım senin gibi! madem seksomanyaksın senin de otobüslerde falan suratına boşalsınlar sevgili yazar arkadaşım hatta siksinler falan. cidden şurda bir kaç kişiyiz va bazılarının varlığı nedeniyle her yeri kusmuğa boğasım geliyor.
beğenilmeyen entryden sekso manyaklığa bağlamak biraz abarti bir yorum gibi geldi; kendi adıma konuşuyorum sözlüğü telefondan da takip etmeye çalışıyorum yanlışlıkla hata sonucu verilmiş bir oy olma ihtimali hiçmi akıla gelmez belki bir yanlışlık vardır. belki yeni giriyordur. belki kullanmayi bilmiyordur. yada gerçekten yorumunu beğenmemiştir olamaz mı. insanların beğenilerine sunmak kaygısıyla yaziyorsak entryleri bırakalım da eksi oy verme haklarıda doğsun. yargılarken biraz vicdan.