ayı sözlükteki asabi yazarlar

ben aslında çok sakin biriyimdir. hiç sinirlendiğim görülmemiştir. su gibi duru olduğum söylenir. kimseye bulaşmam. tabi bütün bunlar fikirlerimi saklamamı gerektirir. herkesle aynı düşüncede olamayacağıma göre en iyisi bu sanırım, kimseye bulaşmamak. sonra adım asabiye çıkacak yoksa. mesela ortamda bir gerilim varmış, ben de bir tarafmışım. farkında bile değilim. sadece fikirlerimi yazıyorum o kadar. * *
kim var ki asabi yazar?
henüz dikkatimi çekmemiş olan yazarlardır.
ayı sözlükte olmayan yazarlardır. eskiden vardılar uçtular. asabiliğinde bir sınırı var mutlaka, örneğin benden daha asabisini kaldırmaz bu sözlük.

(bkz: mazeretim var asabiyim ben)
keskin sirke küpüne zarar atasözünün hatırlatılası küçük düşen ve * düşüren bir yazardır. tedavisi şart. * *

(bkz: bir ipte iki cambaz oynamaz)
henüz gözle görülmemiş yazardır.* görüldüğünde yanakları sıkılıp, göbişi okşanarak sakinleştirilebilir.*
eğer gerçekten asabilerse ve gerçekten kavga etmişsek ve gerçekten tanışırsak ve gerçekten hoşlarsa gerçekten asabi asabi sevişmek istediğim yazarlardır. minnoş sıtayla seksten çok sıkıldım sözlük. fight club tadında seks istiyorum.
her şeye zıt bir öngörüde bulunan yazardır .. *
başlık tanımını hakkını vere vere dolduran yegane isim kesinlikle aigai.

ağır asabiyeden ötürü doktor nezaretinde klinik tedbir uygulanması gereken bir yazar; devletin bu tür vakalar için ayırdığı fondan da faydalanabilir ayrıca. ben de yardımcı olabilirim valla bak.* şaka-şuka bir yana asabi yanını hiç görmediğim yazar, acaba sinirlenince napar ne eder mesela kükrer* mi falan merak içindeyim heğ. kükreyen yazar olamaz mı olabilir hum.
kabul edelim (bak et, valla et, et dedim ulan) hepimizde asabilik var. sanal ortamlarda daha da bir coşabilen bir huy bu. erkekler için söyleyeyim, hormonlarımızda da var. kadınlara göre daha bir kontrolsüz olabiliyoruz. diklenen horoz misali. o yüzden kimse "lan ben asabiyim annadın mı ulan" diye tavırlara girmesin. ya da girsin, nasılsa hepimiz bir şekilde bu yoldan geçiyoruz.

yalnız...

bazı arkadaşlar var, ağzından bal damlayan, başkaları hakkında sevgi dolu, takdir edici cümleleri rahatlıkla kullanabilen. hatta yol gösteren abi tavrı takınabilen. her tür forumda mutlaka karşınıza çıkacaktır. sonra bakmışınız, bir gün karnının yumuşak kısmına dokunmuşunuz. baştaki umurumda değil ki'ler hızla kişiliğin bozuk'lara, sıçtım-sıvadım'lara, aktifim-siktim'lere dönüşebiliyor. bu hızla, (karşılıklı şekilde) o isme ait girdiler inceleniyor ve çelişkiler bir bir dökülüyor. kısaca altın duşta kim kimi daha çok ıslattıya dönüyor.

duşa giren ıslanır.

işte bu tip insanlardan kendi adıma ısrarla uzak durmayı tercih ediyorum. çünkü çirkeflikle sadece çirkeflik yarışabilir. o alanda da yarışmayalım artık.
asabi gördünüz mü, altyapıda ne eksik diye düşünmeye başlayabilirsiniz. tahmin yürütmek bazen eğlenceli olabiliyor.
asabi gördünüz mü, altyapıda ne eksik diye düşünmeye başlayabilirsiniz. tahmin yürütmek bazen eğlenceli olabiliyor.