ayı sözlükten ayı düşürmek

sözlüklerin doğası gereği seksüel açlığını siber ortamda dindirmek isteyen ayı sözlük yazarı davranışı. facebook profili istemek bunun ilk adımı olabilir. daha da ileri gidip direk bbm pin'imi isteyen olmadı değil.
ayı sözlüğün, sözlük dışında olan faydaları.
taş* da çıkabülü, ayı da düşebülü.

.jpg)
benimle uzaktan, yakından alakası olmayan durumdur. gey bara giden hetero kız gibiyim. kimse asılmıyor falan. nasıl rahatım aman allah! *
ayı kılığına girmiş chaser çıkma ihtimalini hesaba katmak gerekir. siz ayı düşürürken başkaları da aynı niyette olabilir.
hiç kimseyi tanımıyorum, nasıl tanışılıyor? mantıklı aslında, boşta olan varmı dediğim.*
belki bir gün hepinizi elden ve yataktan geçiririm.
bana chaser deniyo galiba ya ben ayı değilmişim lanet . o zaman ayı da düşüremem.ulan diyorum hah ne güzel eşcinsel mekandayız , pat önüme bi de sınıflar arası çatışma girdi.ayı düşürmeyi bırak ayıya yan gözle bakamadım bre sözlük.
körler sağırlar birbirini ağırlar tadı vermiştir bünyeye...
ayının ayıdan başka dostu yoktur ilkesini benimsemiş kişilerin faaliyetidir.. desteklenmelidir... netekim sözlük bünyesinde somon çiftliği kurmalı, ete para verilmemelidir.. birbirimizle sevişmeli, göte para verilmemelidir..
sözlük malı, yurdun malı, herkes onu kullanmalı...
cenderedeki öğütülenler misali harcanarak mutsuz olmaktır.
sözlükte yer alan mesajlaşma paneli, sözlük zirvelerinde teşevvüş olarak tertip edilen organize sosyalleşme ortamları, sözlükte yazışıp dışarda buluşmak, sözlükten tanışıp feys ve tivitırdan yürümek hatta koşmak; entry altına mesaj girerek şerbetli nabız kontrolleri, toplu hoş vererek tatlış sinyaller göndermek şeklinde yollarla kolaylaşabilecek eylem.

ancak sözlük full ayı kaynamadığı için çiğzır ya da ayıdan hallice ayımsı bey düşürmek de olası. düşenin dostu ayı sözlük.*

(bkz: sözlükten adam kaldırmak)
(bkz: sözlük zirvesinden adam kaldırmak)
(bkz: bir koli mekanı olarak ayı sözlük)
(bkz: sözlük zirvelerinde kaldırılacak yazarlar listesi)