ayimsinin pornografik filmi üzerine diyaloglar

efendim, yılların verdiği tecrübe ile "the bigger hole needs the bigger fist" isimli sevgili ayimsi arkadaşımızın baş rolünü bir elektrikli süpürge ile paylaştığı filmi yorumlamak anlatılan temayı bir nebze olsun açıklamak istiyorum.. siz değerli sinefillerin de yorumlarını duymak beni onore eder..

kendisi çiftlikte yaşayan bir öküz terbiyecisi olarak karşımıza çıkıyor, burada yönetmen ve senarist gerçek hayatında sahip olduğu tüm kırsallığı kullandırtmış arkadaşımıza, bu doğallığı sevdim, içten ve sırıtmayan bir hal almış..

filmin daha 5. saniyesinde elektrikli süpürgeyle flörtleşmeye başlayan ünlü oyuncu burada sergilediği modern çağın getirdiklerine karşı duruşunu çok net ifade etmiş, fakat gelin görün ki moderniteye de karşı koyamadıklarını yenildiklerini belirtmiş..

filmin ilk on beş dakikası ucuz bir oyunculuk sergilese de kalan 20 dakikada da elektrik süpürgesi ile samanlıkta, samanların üzerinde yaşadığı tutkulu ve 220 v (ac 60 hz) enerji paylaşımını görüyoruz, aldığımız duyumlara göre kendisine eşlik etmesi için george clooney düşünülüyormuş ama george, ayimsi'nin performanslarını içten bulamadığı için ve oyunculuk kariyerinde sahip olduğu kötü ünü sebebiyle reddetmiş..

yönetmen çareyi elektrik süpürgesinde aramış..

sonuç olarak, izlenmesi gereken bir baş yapıt..

31'inize sağlık..
4 Entry Daha