ayimsinin pornografik filmi üzerine diyaloglar

1 Entry Daha
ah canım ya yaşlandıkça daha da bunamaya başladın sen. öncelikle filmin adı "cute hunk's first adventure in the barn" idi. sırf sen “fisting” temalı film çeken her yönetmene filminde rol almak için yalvarıyorsun diye hepimizi öyle sanma. hatta olay sadece yalvarmakla da kalmıyormuş da şimdi onları burada anlatmayayım.

neyse hikaye aslında, dayısından miras kalmış büyük bir çiftlikte tek başına yaşayan birinin, o ben oluyorum, yardımcı olarak işe aldığı bir chub ile alevlenen aşkını anlatacaktı.

yönetmen, yardımcı oyuncu olarak nick frost'u düşünüyordu. george clooney'i değil buarada. tabi ben de "gençken severdim ama şimdi çok hoşuma gitmiyor." dedim kendisine. sonra david fynn'i düşündüğünü söyledi. ben ona da bir kulp takıp olmaz deyince de tepesi atıp "sana aktör beğendirmekle uğraşamam al şu süpürgeyi onunla oyna o zaman dedi"

yani aşırı kaprisli olmam nedeniyle en son süpürgeye kaldım. bu dezavantaja rağmen rolümü hakkıyla oynamış olmam filmde bir figüranlık bile kapamamış olan anna madrigalin kıskançlıktan çatır çatır çatlamasına neden olmuştur.

yukarıdaki yazdıkları da bu kuyruk acısı yüzünden. tabi bir de bir süpürgeyi bile tahrik edecek kadar yüksek olan cazibemi kıskanması da var.
3 Entry Daha