ayimsinin pornografik filmi üzerine diyaloglar

mavi donumu kendim getiririm vaadiyle rol kapmaya çalıştığım film ama gelecek vaadeden genç oyuncu potansiyelimden korkan başrol oyuncusu tarafından engellendim.
efendim, yılların verdiği tecrübe ile "the bigger hole needs the bigger fist" isimli sevgili ayimsi arkadaşımızın baş rolünü bir elektrikli süpürge ile paylaştığı filmi yorumlamak anlatılan temayı bir nebze olsun açıklamak istiyorum.. siz değerli sinefillerin de yorumlarını duymak beni onore eder..

kendisi çiftlikte yaşayan bir öküz terbiyecisi olarak karşımıza çıkıyor, burada yönetmen ve senarist gerçek hayatında sahip olduğu tüm kırsallığı kullandırtmış arkadaşımıza, bu doğallığı sevdim, içten ve sırıtmayan bir hal almış..

filmin daha 5. saniyesinde elektrikli süpürgeyle flörtleşmeye başlayan ünlü oyuncu burada sergilediği modern çağın getirdiklerine karşı duruşunu çok net ifade etmiş, fakat gelin görün ki moderniteye de karşı koyamadıklarını yenildiklerini belirtmiş..

filmin ilk on beş dakikası ucuz bir oyunculuk sergilese de kalan 20 dakikada da elektrik süpürgesi ile samanlıkta, samanların üzerinde yaşadığı tutkulu ve 220 v (ac 60 hz) enerji paylaşımını görüyoruz, aldığımız duyumlara göre kendisine eşlik etmesi için george clooney düşünülüyormuş ama george, ayimsi'nin performanslarını içten bulamadığı için ve oyunculuk kariyerinde sahip olduğu kötü ünü sebebiyle reddetmiş..

yönetmen çareyi elektrik süpürgesinde aramış..

sonuç olarak, izlenmesi gereken bir baş yapıt..

31'inize sağlık..
ah canım ya yaşlandıkça daha da bunamaya başladın sen. öncelikle filmin adı "cute hunk's first adventure in the barn" idi. sırf sen “fisting” temalı film çeken her yönetmene filminde rol almak için yalvarıyorsun diye hepimizi öyle sanma. hatta olay sadece yalvarmakla da kalmıyormuş da şimdi onları burada anlatmayayım.

neyse hikaye aslında, dayısından miras kalmış büyük bir çiftlikte tek başına yaşayan birinin, o ben oluyorum, yardımcı olarak işe aldığı bir chub ile alevlenen aşkını anlatacaktı.

yönetmen, yardımcı oyuncu olarak nick frost'u düşünüyordu. george clooney'i değil buarada. tabi ben de "gençken severdim ama şimdi çok hoşuma gitmiyor." dedim kendisine. sonra david fynn'i düşündüğünü söyledi. ben ona da bir kulp takıp olmaz deyince de tepesi atıp "sana aktör beğendirmekle uğraşamam al şu süpürgeyi onunla oyna o zaman dedi"

yani aşırı kaprisli olmam nedeniyle en son süpürgeye kaldım. bu dezavantaja rağmen rolümü hakkıyla oynamış olmam filmde bir figüranlık bile kapamamış olan anna madrigalin kıskançlıktan çatır çatır çatlamasına neden olmuştur.

yukarıdaki yazdıkları da bu kuyruk acısı yüzünden. tabi bir de bir süpürgeyi bile tahrik edecek kadar yüksek olan cazibemi kıskanması da var.
aynı kuyruk acısından muzdarip biri daha gelmiş kuru iftiralarıyla. filmin adından da anlaşılacağı üzere ana karakterin "hunk" tanımına uyması gerekiyor. twink gibi fiziğinle bu tanıma zerre uymadığın için seçmemişlerdi seni tatlım. olayın benimle hiçbir alakası yok.

tabi benim yönetmene gidip "bu uyumsuz yellozun tekidir, kendisiyle mümkünü yok bir arpa boyu yol alamazsınız." dememin de birazcık etkisi olmuş olabilir.

bir de utanmadan genç olduğunu ima etmiş haspam. küçül de cebime gir bari.
ben sadece uşak rolünü istemiştim. twink olduğum için çok gördüler.
kendisi kabul etmese de tam 4 ay 7 gün daha genç olmamdan ötürü başrol oyuncusu tarafından önüm kesildi.
uşak rolünü de xalocum a kaptırdım. yönetmenle yatarak rolü kaptigini herkes biliyor ama sorsan bileğinin hakkıyla* almış rolü.