benim de söyleyeceklerim var’ın özdemir ile röportajı

yarın (10.06.2021’de) 19:00 civarında gerçekleşecek olan bu röportajda sözlüğün ünlü ve gedikli yazarlarından özdemir’i sorularımla terletmeye niyetliyim. sözlükteki tartışmalardan, terapistinden, kupasını kıran çaycıya kadar pek çok konuyu ele almayı düşünüyorum. bu eser miktarda hinlik içeren etkinliğe siz sevgili sözlük yazarlarını da neden alet etmeyeyim ki?

ola ki sizin de sorularınız varsa başlık altına yada isimsiz sormak istediklerinizi mesaj yoluyla iletebilirsiniz.

sevgili yazarımız envai uygulamalardan adam ve koli bulup beni ekmezse başlık altına yazacağım.

(bkz:benim de söyleyeceklerim var inlerine girdi)
(bkz:bir şokopop değil)
istediğininiz sorabilirsiniz. her şeye verilecek bir cevabım var!
beğenilen ve akılda kalan pek çok entryniz var ama sizin için en beklenmedik geri dönüşleri olan entryniz hangisiydi?
- (bkz:#430066) özelden en çok geri dönüş alan entrymdir. hepsine tek tek teşekkür ederim.


okurken eğlendiğiniz sözlük yazarları? (kendimi işaret ederek)
- smellycat’i eğlenceli buluyorum. (bkz:#434834) entrysine hala gülerim


özdemir'in kırmızı çizgileri var mıdır?
- siyasi konularda kendimi kaybediyorum bazen (bkz:ayı sözlük itiraf)


nakhar ile aranız nasıl?
- nakhar’ı seviyorum. aldığım “blog hesabı var” duyumu beni heyecanladırdı, üzerine okumalar yapacağım


actual proof ile aranız nasıl?
- artık pek yazmaması üzdü.


içtiğimiz çayın parasını yok illa ben ödeyeyim ısrarınızı özgür basını tesir altına alma çabası gibi mi değerlendirmeliyim?
- özgür basını etkilemek istemem, bi hadi özışık olayı daha yaşansın istemem.


özdemirin önem verdiği değer nelerdir?
- arkadaşlık benim için çok önemli. doğru arkadaşları edineceğime yönelik inancım tam bunun üzerine de gerekli okumaları yapacağım.


sözlükte sizi sinirlendiren durumlar nelerdir?
- siyasi konularda daha tahammülsüz olduğumu söylemiştim buna ek olarak da alttaki yazara soracaklarım var başlığında cevapların “bilmiyorum, hiç düşünmedim” tarzı başta savma olması beni sinirlendiriyor. madem bilmiyor yada cevaplamak istemiyorsun bırak bilen versin be! ay sinirlendim yine.en sevmediğiniz özelliğiniz
- sınıfsal damarım tuttuğunda yazarların düşük yazar puanına bakmadan yüksek puanlı yazarlara yazabilmelerine tahammül edemiyorum. emekle kazanılmış bir puan sonuçta. herkes yerini bilmeli.sonradan pişmanlık duyduğunuz entryleriniz oldu mu?
- (bkz:#432445) sözlüğü adeta bir etüt merkezi haline getiren, konu tekrarı, soru çözümlerini sol frame’de yapan yazarlara başta kızmış olsam da sözlüğü bir bilim yuvası yapmalarını kabullendim. çalışsınlar yazsınlar meyve tabağı bile hazırlarım.


kamyoncu yada negativecreep sen misi?
- hayır, kamyoncu da negativecreep de ben değilim(eski bir yazar yada bir yazarın ikinci hesapları olma ihtimallerine karşılık) kim olduklarına dair bir fikrin var mı?
- kamyoncu’nun ben olduğumu sormaya tenezzül ettiğiniz için kim olduğuna dair tahminimi söylemeyeceğimhep ben sordum, sizin sormak istediğiniz bir soru var mı bana?
- ne zaman karikatür paylaşmayı bırakıp gerçekten yazarlık yapacaksın?
bdsv'nin sorularında zaten zorlanmam sonuçta puanı kaç ki süleyman soylu karşısındaki veyis ateş gibi kalır karşımda diye düşünmüştüm ama edmond kirsch planlarımı bozdu. eski nesillerden bir sırtlan gibi darladi beni. sorgu sualdeki sevval şahin'e döndüm suleyman soylu gibi girdiğim röportaja.

içtiğimiz çayın parasını ödemenin sebebi bazı yazarların bana cimri imasinda bulunmalarını. umarım utanmislardir.
ayrıca nakhari seviyorum demedim vtr leri çıkarın!!!!
nakhar'ı severim diyen özdemir mi?

demek ki neymiş; (bkz:insan sevdiğini linç edermiş)

duyduğuma göre birileri ana avrat küfür bile etmiş arkamdan aradım taradım bulamadım. oturdum bütün entrylerimi sileyim gideyim sözlükten diye ama yoruldum bıraktım.

uzattığım barış çubuğumu tutarlarsa görüşmeler neticesinde yazıp yazmayacağıma bakarız.

olur da denk gelirsek bir ayı sözlük zirvesinde artık...
bu arada bu röportaj bdsv nin politik tutumundan dolayı özdemiri ponçik gibi göstermiş olabilir fakat günün sonunda otoyol kenarında bırakılıp sokak köpeği tarafından kovalanmam ile son bulmuştur.

(bkz:herkesle iyi geçinen insan modeli)
ay vtr leri izledim gerçekten böyle bişe söylemişim!!!
sevmek başka, anlaşmak başka, takdir etmek başka falan böyle liste uzar gider.
bunun yanında kimsenin anasına, avradına küfretmem. kim olduğunu bilen varsa yazsın lütfen dedikodusuzluktan ölmek üzereyim çünki*
nakhar'ın barış çubuğunu kabul ediyor ve mümkün olan en kısa zamanda yapılacak zirvede en sahici ponçik gülümsememle hazır bulunacağıma söz veriyorum.

edmond kirsch'i köpeklerin kovalamasına üzüldüm ama arabadan indirdikten sonra bdsv'a ay otoban kenarında indirmesemiydik acaba diye sorduğumda "boşver bizim yıllarımız geçti otoban kenarında biraz empati kursun lubunya" dediğinde de hak vermedim değil. sori:/