beyaz tv'de eşcinsellik konulu kavga

"beyaz tv de yayınlanan "uyan türkiyem" programı bu sabah barbaros şansal ve tahir sarıkaya'nın kavgasına tanıklık etti!

tahir sarıkaya 'nın, şansal'a "atatürk'ün çocukları neden çiçekli pantolonlarıyla meclise giremiyor?" sözleriyle ne demek istediğini sorması üzerine şansal; o sözleriyle eşcinsellerinde mecliste yer alabilmesi ve söz hakkının olması gerektiğini anlatmaya çalıştığını belirtti.

bir araştırmaya göre şener şen, bülent ersoy ve hülya avşar'ın en çok tanınan isimler olduğunun hatırlatılması üzerine ise şansal, o ünlüleri kızdıracak açıklamalar yaptı. şansal "türkiye'de en çok tanınan insan eğer şener şen, hülya avşar ve bülent ersoy'sa zaten türkiye'nin hali ortadadır. konuşulacak pek bir konu yoktur.

bu ülkede şener şen, hülya avşar ve bülent ersoy 'dan daha ünlü olması gereken isimler var. cumhurbaşkanımız abdullah gül, başbakanımız tayip erdoğan, ankara belediye başkanımız melih gökçek bence onlardan daha çok ünlüler" dedi.

ben o kadar delikanliyim

12 eylül döneminde polislerin tecavüzüne uğradığını cesurca söylediğini ifade eden şansal "ben bunu söyleyebilecek kadar delikanlıyım" diye konuştu.

türkiye 'de 10 milyon eşcinsel var

sunucu tahir sarıkaya 'nın türkiye 'de az sayıda eşcinsel olduğunu söylemesi üzerine itiraz eden şansal "yanlış bir bilgi veriyorsunuz. tüm canlıların yüzde 7 si eşcinsel. türkiye dahil tüm dünyada. türkiye 'de 10 milyon eşcinsel yaşıyor" dedi.

canli yayinda eşcinsel tartişmasi

şansal'ın "türkiye 'de 10 milyon eşcinsel yaşıyor" sözlerine karşı çıkan sunucu tahir sarıkaya ise "ben size katılmıyorum. bence o kadar değil abarttınız." dedi. bu sözler üzerine şansal sarıkaya 'ya "siz tek tek saydınız mı? kim eşcinsel kim değil" sözleriyle yanıt verdi. .."