birellibeş

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
sicil kaydı, vukuatlı aile dökümü, kimlik fotokopisi, biometrik fotoğraf istenmeden dahil olduğum tek yer. çok hızlı oldu. adminler çalışıyor. teşekkürler.
yeni yazar, hoşgelmişsin güzelim. umarım güzel vakit geçiririz.
profil fotoğrafına kendisini koymak gibi bir şapşallık yapıp yapmadığından emin olamadığım yazar.
stok fotoğraf kullanmış. “ay çok yakışıklı çocuk yürüyeyim” demeyin, kalbiniz kırılmasın....
photostock firmaları benim fotoğrafımı kullanmış ise çok ayıptır. eğer ben photostock firmalarının fotoğrafını kullanmışsam şapşal değilimdir bebeklerim. kıskanç sevgililer gibi isteyene diş fırçasına macun sıkar alnıma koyar atarım.
lastik alacaksan pirelli, pasif sikeceksen birelli atasözünü aklıma getiren laik yazar.
bak bunu hiç düşünmemiştim danstes. hep boydan kaybediyorum. (bkz: tarla bulduk da sürmedik mi?) (bkz:arzular şelale)
bir zamanlar fake olabilitesi yüksek olan bir fotoğrafı ve entryleri hoşuma gittiği için özelden hallendiğim yazar kişisi.

tabii benim ona karşı olan masum duygularımı bir komik unsuru olarak kullanmaktan hiç çekinmedi... her neyse, çölde görsem bir gıdım su vermezdim. kuruyup gitsin dallama.

* tabii sonra yalvardı özür dilerim tanrıçam, kusura bakma hata ettim, kulun kölen olayım affet beni sevişelim dedi ama kabul etmedim ben de. ıyhhh birellibeşlik köleyi napıyım ben? 182 boyunda bir tanrıça olarak üzülürüm kıyamam kırbaçlamaya
(bkz:#440534 ) birellibeşlik bir adam tarafından mı reddedilmişim. gülerim ben buna. bücür seni duyamadım, beni mi reddettin oyyy kıyamisuuuuu
özgüvenden midir yoksa ben baştan söyleyeyim de "kısaymışsın" hayıflanmalarını defaatle duymak istememesinden midir ki bilemedim; çatallı dilini görmek istemem. (bkz:birellibes) boyunda da kimseyle tanışmadım. sağlam entrylerini de okudum.
offf ya böyle mignon, bir kaşıklık erkeklere bayılıyorum. hornette karşıma çıkar umarım.
ağğbi kendi fotoğrafını koyarak yeterince ilgi çektiysen kaldır derim.
tatlım benim en sevilen olmak gibi bir kaygım yok lakin sebepsiz nefretten nefret ederim. bir insan benden nefret edecekse bari tartışıp bunu sağlam bir zemine oturtsun isterim.
kendi fotoğrafını koymasının sebebi benimle sevgili olmak arkadaşlar. aramızdaki soğuk suları eritmeye çalışıyor.
  • /
  • 3