booking.com

yeni bir yere gittiğimde, tatil planlarımda falan acaip kolaylık sağlayan harika bir servisi var. hangi otel nerede, odaları nasıl, ne servisi var, kalitesi nedir falan araması bulması acaip kolay.
zaman zaman iş ilanlarına başvurduğum ucuz otel bulma sitesi. hollanda ve istanbul'da ofisleri var.
tatil, gezi vs için başucu sitem. mutlaka buradaki yorumları, fiyatları ve indirimleri takip ederim. bakilması elzem sitelerden.
bazı otel bilgilerinin abartıldığını düşündüğüm online otel rezervasyonu sitesi. gittiğimiz otelde beklediğimiz hizmeti alamamıştık malesef.
arada bir kullandığım başarılı uygulama. hollandalı sitenin türkiye'deki faaliyetleri mahkeme kararı ile durdurulmuş. ne misilleme ama, gözlerim yeşerdi valla. avrupa ayağını denk alsın lütfen yoksa kendi turizmimizi yok sayarız, kendi ayağımıza sıkarız. taam mı?! sanki kazanan kendi esnafın, kendi otelcin değildi. mal mal hareketler.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/20170...
türkiye seyahat acenteleri’nin 'haksız rekabet’ iddiasıyla açtığı davanın mahkemece kabul edilmesi sonucu kapatılmıştır. şimdi şirket hukukçuları kararı temyize taşıyorlar. ayrıca vatandaş olarak bakarsak, kimse benim booking.com kullanma özgürlüğümü kısıtlayamaz, özellikle de anayasada suç sayılan bir girişim sonrası avrupa'da mağdur edebiyatı yapıp oy peşinde koşulmasının sonucu saçma bir misilleme girişimi ile. şuan erişim başka bir url uzantısı sayesinde rahatça sağlanıyor. vpn erişimi ile ülke değiştirirseniz de rezervasyon yapabiliyorsunuz.

http://www.booking.com/index.tr.html?lab...