burası türkiye

yolda yürürken cümlenizin içinde “bizim aile kürt olduğu için…” gibi bir şey geçtiği takdirde bir sivil polis tarafından bağırılarak dile getirilebilen cümle.

o an bir şeyler anlatmaya kanalize olduğum için birinin biz geçerken karşı kaldırımdakilere bağırışı dışında bir şey anlamadım. sonradan şakiro bağıranın sivil polis olduğunu, burası türkiye diye bize bağırdığını, ve belinde silah olduğunu söyledi.

kim bilir yolda yürürken daha ne faşistliklere maruz kaldım da haberim bile yok. şey diye bir sayfa vardı “krdş türkiye bura ne beklion” aklıma o geldi.

o sırada bdsv ve shakiro:
çoğu kisi olumsuz anlamda kullansa da bu sözü duymak beni mutlu ediyor. ıçten içe ortama bir huzurun yayıldığını hissettiriyor. hiç bir zaman bitmeyecek kadar çok seviyorum ülkemi ve bayrağımı. o yüzden çok şükür ki burası türkiye.
benim de içim açiliyor duyunca<3
ayrıca kimse ailesi ile yargılanmamalı! aileniz katil de olabilirdi, hırsız da olabilirdi. burada yazar ben kürdüm dememiş ki. ailem kürt demiş. belki kendisi yeterince asimile olup türklük mertebesine yükselmiştir? iyice anlamadan kimseyi yargılamamak gerekir diye düşünüyorum.
benim de söyleyeceklerim var çok önemli detayları atlamış her zamanki gibi. aşkım topuklu ayakkabılarımızdan bahsetmeyi unutmuşsun.
burası türkiye zaaaa diyerek yere çöp atar, küfür ederler. avrupa böyle değil diyerek yurtdışı görmemişliğini yapıp sıvarlar.

geri kafalı, kendini geliştirmek istemeyenlerin sözü.
burada herkes tuttuğunu siker!
çünkü, 1980 sonrasındaki abd-gladyo-rabıta dayanışmasıyla mankurtlaştırılmış toplumun yapısı sistemsizliği ve ahlaksızlığı emreder!