bütün gün müzik dinlemek

aylardır içinde bulunduğum durum. daha önce hiçbir şey yapmadan bütün gün evde oturduğumu sanardım, ama yok lan bütün gün müzik dinliyorum ben.

müzik dinlemek dışında da bir şeyler yapıyorum tabi ki; orangutan veya devekuşu videoları izleyip gülüyorum, acıkıyorum ve yemek yiyorum, tuvaletim geliyor ve tuvalete gidiyorum, arada kitap okumaya veya ders çalışmaya başlayıp 5 dk sonra sıkılıp bırakıyorum, film indiriyorum ama hiçbirini izlemiyorum, gitar çalmaya başlayıp bir şeyi beceremeyince sinir krizi geçirerek ağlıyorum, şu an hoşlandığım erkeği düşünüyorum, ama bunların hepsini yaparken arkada müzik oluyor.

dopamin detoksu denedim ama bu hayata üretken, çalışkan, sisteme köle olmayan, sisteme uymaktansa sistemi değiştiren biri olmaya değil; 1.70 boylu, adanalı, 90 iq'lu, tipsiz, sosyal anksiyeteli bir primat olmaya geldiğim için bıraktım.

her düştüğümde müzik yanımdaydı ama o artık o da pek bir işe yaramıyor; bütün gün birbirinin karbon kopyası diskografileri dinlemek neyi değiştirebilir?

he bir de ayı sözlük'te ota boka başlık açıp, aktiflik oluşturmaya çalışıyorum ama 5-6 kişi anca sikliyor, sağolun.

kafanızı siktiğim için özür dilerim buraya kadar okuduysanız.