cemaatçi erkeklerden hoşlanmak

sanırım bu ben. şalvar giyenleri daha hoş açıkçası. birçoğu göbekli ve kıllı oluyor. sevememek için bir sebep göremiyorum. cemaat fark etmez, menzil, nurcu, uşakki; hepsi olur.

bugün cemaatçinin biriyle muhabbet kurmaya çalıştım ama sallamadı beni. orospunun fırlattığı, merhaba yazmışım, cevap versen nolur? selamun aleyküm yazdım ona da cevap vermedi. allah'ın selamını al bari!
hepsinden nefret ediyorum! sokakta gördüğüm anda kusasım geliyor. neresinden hoşlanıyorsunuz bu götlalelerinin?
okuyunca şaşırdım bir an, "ulan insan nasıl cemaatçi erkeklerden hoşlanır" diye. sonra bokla yapılan seks eylemlerini içeren "scat" diye bir porno kategorisi olduğunu hatırladım ve şaşkınlığım geçti.insanoğlunun türlü türlü zevkleri var işte.
sevdalarının sonu darbe ile bitecektir.
badeleme yapan şeyhlerin nasıl mürid buldukları belli oldu.
ay amma ötekileştirdiniz aq.

eşcinsel olduğumu bildikleri halde bana hiçbir şey demediler. tabi ben onlara şöyle dedim "ya allah'a dua ediyorum erkeklerden hoşlanmayayım diye ama işe yaramıyor puff .ss.s.ss" bu şekilde yanlarına yaklaşabilirsiniz. ve evet birini ayarttım. o da bana dua falan veriyordu, bunları oku işe yarar diye. biraz özsaygımdan ödün vermem gerekti ama olsun o kadar, sekse giden her yol mübahtır. kötü insanlar değiller.
iyi insan olduktan sonra farketmez mühim olan insanlık.