cenaze merasiminde hornette alıkmak

bir arkadaşımın babası vefat etti kanserden. bugün şakirin camiinde cenaze namazı kılındı. müslüman değilim ama bir garip oldum. her şey anlamsız geldi. yani şu üç günlük dünyadan da keyif almayacaksak ölelim daha iyi. günah işlemek için yaratılmışız. başka bir açıklaması olamaz. haliylen daha çok seks yapmak istedim. nihayetinde hepimizin sonu ölüm. ne kadar sevişsek, eğlensek yeridir. bedeni kaybetmeden kullanmak heralde allaha karşı borcumuz diyebiliriz. neyse hazır cemaat de kalabalıkken alıktırayım dedim. ama malesef düşmedi kimse. yakınlarda birisi görünüyordu ama profilin kafası olmadığı için anlayamadım kim olduğunu. babamın mezarı üzerinde sevişebilirdik ama sıkıcı yatak odamızda sevişeceğiz artık.

(bkz: ölen kolinin mezarında sevişmek )
saygısızca olduğunu düşündüğüm eylem. yani bir arkadaşım babamın ölümünde böyle bir şey yaparsa, sanırım onunla arkadaşlığımı bitirirdim. ölüm bir travma hali bence ve arkadaşım dediğim kişinin yanımda olmasını beklerim. belki de ben her önüme gelene arkadaşım demediğim içindir, bilemiyorum. ama benim için arkadaşlığın bitiş sebebidir bu tip şeyler ve yüzüne de direkt söylerim bunu.

bununla birlikte, yıllar önce okuduğum bir araştırmayı aklıma getiren başlık da olmuştur. araştırmaya göre cenazeye gitmiş çiftlerin çoğunluğu o akşam sevişiyormuş. bir nevi hayatta kalma arzusunun dışa vurulmuş hali herhalde.
ölüyü dirilten seksapelitesi olanların milleti dinden imandan çıkaracağı sürpriz çıkış.