cinsel tercihlerine saygı duyuyorum

tecrübelerim sonrasında saygını al da bir tarafına sok dediğim insan tipidir. bu söz veya benzerlerini söyleyenlerin daha sonra sesli söylemese de "ama" ile başlayan içler acısı düşünceleri gizlidir. bunların çoğu aleni olarak nefret aksiyonuna girişmese de arkadan dedikodu yapma, taklit görüntüsünde ve sistemin empoze ettiği tiplemelere uygun olarak ağzı yayvan şekilde açarak konuşurken şirin göründüğünü sanma, lgbti literatürü diye kakalanan şekerim ve benzer 3-5 sözcükle ile başlayan içi boş cümleler kurma konusunda uzmandırlar. çoğunluğunda inanılmaz bir eziklik ve aşağılık kompleksi vardır.

kendilerinin bu ulvi anlayışları sayesinde ayakta olduğunuzu sanmaktadırlar. bu sayede kendilerinin tahakküm etme haklarının olduğu yargısına kapılırlar ve hayatları boyunca yapmak için yanıp tutuştukları güç gösterisinin temelini atarlar. mesela gayleri "güvenli", "ezik" falan görerek "acıma" duyguları içinde onlara sırnaşan ama aslında ezecek yer arayan asıl kendileri ezik ve gerçekte tahakkümcü yapıda kadınlar vardır. ayrıca yönelimlerinin ne olduğunu halen anlamamış veya baskılamış erkekler ve kadınlardan da böyle abuk laflar duymak an meselesidir. aralarında kendilerini çok demokrat, liberal, çağdaş, entelektüel falan göstermek isteyen şov meraklıları da bolca bulunur.

farklı konularda (mesela ırkçılık) onların yaptıkları edepsizliklere laf edildiğinde, hoşlarına gitmeyecek yorumlar yapıldığında veya rezillikleri yüzlerine vurulduğu anda gerçek yüzlerini gösterirler. rekabetten nefret ederler, çünkü rekabet edemezler. ezik, özgüven yoksunu, şımarık ve gerçekte aşırı korkak oldukları için sadece kendinden zayıf olduğunu sandıkları insanları ezerek hedeflerine ulaşmaya alışmışlardır. karşılarında hele toplum tarafından kabul edilmemiş ve başına çok kolay iş açılabilecek bir lgbtinin onlar gibi ulvi şahıslarla ters düşmesi, onların karşısında hakkını araması falan söz konusu bile değildir.

şimdi bunlar gibilerine "tercih mi yönelim mi" gibi gerçekte son derece basit ama onlar için kafalarını fena karıştıracak düzeyde açıklayıcı ve onlara yardımcı olacak içerikte sorular sormak gereksiz ve bir o kadar da risklidir de. gereksizdir çünkü güç ilişkisinde onlara yardım ederek sizin son derece değerli olan zamanınızı çalmaktadırlar ve maliyeti yüksek olan bir bilgiyi bedavaya öğrenmiş olmaktadırlar. risklidir çünkü cahilliklerinin yanında bir de güç beklentisi ile ilişki kuran riyakârlıkları söz konusudur. her türlü pislik bunlardan rahatlıkla beklenir. o nedenle uzak durulamıyorsa, dikkatli olmak şarttır (tabii aleni nefret aksiyonlarına karışanlardan uzak durmak gereklidir o ayrı).

dersini almayı bilenler için böyle tiplerden bir tanesi yeterlidir. ve o ders alındıktan sonra faydası fazlasıyla görülmektedir. o nedenle sinir bozucu olmakla birlikte bu tip mallara da ihtiyaç vardır ancak mal olarak kalmaları daha uygundur.
  • /
  • 2