cortland

yeni sözlükçümüz. aramıza katılmasıyla bünyemi mutlu etmiştir. hoş geldin.

(bkz: askk)
istikrarlı bir yazara benziyor, umarım saman alevi gibi parlayıp sönmez kalıcı olur.

gayet ilham verici yazıyor.
yeni nesil zeki, çevik yazarlardan biridir. ayı sözlük ve homojen dergi için daha katılımının hemen ardından güzel şeyler katmaya başlamıştır. takipteyim, beğenerek izliyorum.
bugün bir mide rahatsızlığı geçirmiş ama şimdi iyi olan yazar kardeşimiz.geçmiş olsun kendisine.
iyi bir dinleyici ve çözüm bulma odaklı bir yazar olduğunu düşünüyorum*.
sözlükteki 700. entrysini kendi çapında kutlayan yazar, ne yazmışım ama.
herkes yok "çok güzel yazıyor", yok "süper yazıyor" falan demiş. adam gibi söylesenize "sen yakışıklısın, ben senden hoşlanıyorum" diye. *
ilginç bir şekilde hüzün dolu bir adam ve bunu nasıl bu şekilde muhafaza ediyor anlayamadım..

gizlediği uzun bir hikayesinin ardına gelen geleceği de en az kendisi kadar güzel olacağından emin olduğum yakışıklı ve sempatik yazar.
takip ettiğim yazarlardan, tanımıyorum ama valla seviyorum bu çocuğu, ısırrrım
takip ettiğim yazar tanımıyorum ama severim sert sevişirim. o neydi gız der. *
entrylerine en çok güldüğüm yazarlardan biri. çoğunu okuduktan sonra "veee cortland'den akkıl dolu bir goooool" diyerekten çığlık atıyor iç sesim. zeki ve nüktedan tavrı kendine has. severiz.
sözlük yazım kuralları hakkında yeterince bilgi sahibi olup, olabilecek en tatlı dilde yazılmış olan entry'niz bu bu sebeple silinmiştir mesajına zırvalık diye yanıt dönen yazar arkadaşımız.
canı sağolsundur.

şuranın güzelliğini bozmayın.
sözlüğe bir geldi pir geldi, entirileriyle ortalığı kasıp kavuruyor, güzel de yazıyor, kendi çapımda istatistiklere baktığımda genelde onunla entiri sayısında rekabet halindeyiz. bir o çok yazıyor bir ben ve ben bunu seviyorum. sohbeti güzel, dostluğu güzel, inşallah yakın zamanda makarna ustası olup çıkacak, o zaman makarna eşliğinde de sohbet edebileceğiz. takipteyiz efenim.
ayrıca sanırım gececi o da, bu saatlerde online olan iki üç kişiden biri.
profil resmini aşağıdaki reklamdan özenip hazırlamış yazar

sözlüğe dönüşü sevindirmiştir.
bayadır sesi çıkmayan gay app'lerde olmasa hayatta olduğundan şüphe edeceğim yazar. şükrüler olsun romeo, hornet var da oralardan yazışıyoruz. yazıştıkça yarılıyoruz haliyle. bu adam da acayip komik olanlardan, sabah sabah kargalar kahvaltısını yapmadan mideme sancılar girdi. ya o değil de neden böyle oluyor hacı abi neden öbür türlü olamıyor mesela. *

sözün özü yeniden yüzölçüm olarak yakınımızda kendileri, gece gizlice yatak odasına girip ona zorla arabesk dizi izletme planlarım var.*
mc donald's sevdamı paylaşan yazar, çok pis patates sevici.
  • /
  • 2