cortland

ayrıca sanırım gececi o da, bu saatlerde online olan iki üç kişiden biri.
profil resmini aşağıdaki reklamdan özenip hazırlamış yazar

sözlüğe dönüşü sevindirmiştir.
bayadır sesi çıkmayan gay app'lerde olmasa hayatta olduğundan şüphe edeceğim yazar. şükrüler olsun romeo, hornet var da oralardan yazışıyoruz. yazıştıkça yarılıyoruz haliyle. bu adam da acayip komik olanlardan, sabah sabah kargalar kahvaltısını yapmadan mideme sancılar girdi. ya o değil de neden böyle oluyor hacı abi neden öbür türlü olamıyor mesela. *

sözün özü yeniden yüzölçüm olarak yakınımızda kendileri, gece gizlice yatak odasına girip ona zorla arabesk dizi izletme planlarım var.*
mc donald's sevdamı paylaşan yazar, çok pis patates sevici.
bugünkü zirvede mentollü sigarasını hortumladığım yazar. saç sakal kısa olunca çok pis gideri oluyor. bugün ingilizcesinden de faydalandım, sağolsun.

ha bu arada sigaranın adı neydi, unuttum yine? yaşlılık işte, hemen unutuveriyorum.
sözlükteki en çok güldüğüm mizah yeteneğine hayran olduğum yazarlardan biridir. deliler gibi dağıttık ve tabi ki de anıra anıra güldük yine. ayrıca o artık hepimizin superman'i haberiniz olsun! ve ibneli papatya kokulu peçetesinden bana da alacak söz verdi! en son tüm sözlük coop'ta sarmaş dolaş dans ediyorken mübarek pride kiss ile hepimiz birbirimizi kutladık! ateşin iradesi bizimle olsun! ay hadi inşallah!
gece boyunca superman tişörtüyle batman modunda ortadan kaybolan yazar.
beni catgirl sanması ve bunu "ben catgirl'ü kız sanıyordum ya." demesi kopartmıştır herkesi. ayrıca benim geceyi sansasyonlar ve entrikalarla sonlandırdığımı yazmış. sanki kendisi benim yanımda çok farklı kalmış gibi. adam zirveyi zirvede bitirdi arkadaşlar kesin bilgi. ama yine de istersen söyleyeyim, yaşıtlarım ruhsar izlerken ben kara melek izliyordum. entrika mı istiyorsun? come on.
ayı sözlük berlin yozlaşma zirvesi önerime* ilk ''hadi gidelim'' diyen yazar. pegasus kampanya yapsın uçak biletini ben alacağım sevgili yavrucuğum.
beraber, dinlere küfür edesim vaaaaaaaar. *
cuma adliye çıkışı uzun uzun oturup sohbet ettiğim sempatik şey. amma da konuşulacak şeyler birikmiş. buluşup konuşmamıza vesile olan bacak-ayak-çorap üçlemesini de ayrıca saygı ile yalıyorum. saldırarak gözünden alıp kendi yüzüme taktığım ex yadigarı hipster gözlüğü ile de sohbet esnasında bol bol foto çektim hatta içlerinden birini az önce sözlüğe de avatar yaptım. umarım ex eleman gözlüğü teşhiş edip beni sikerek öldürmez falan.* özlemişim cidden iyi geldi sık sık bir araya gelelim daldu yüz.
bana aşık büyük ihtimal. her yorumumdan sonra nispeten bana laf sokma çabasında. kendisine acıyorum.
dediğim gibi, sözlüğe daha dün gelip 5.nesil olan ve bana entry yazma konusunda ahkam kesecek insanı kaale almıyorum. sallamıyorum.

net. benden uzak dur ve bir daha yazdıklarımdan sonra beni tahrik etmeye kalkma. cünkü pm yoluyla da hakaretlerine maruz kalmakta oldugum yazardır.
beni pm yoluyla rahatsız etmekte olan yazar.

son kez söylüyorum. benden uzak dur.
sözlüğe geri geldiğimde yokluğunu görüp üzüldüğüm yakışıklı.
death grips başlığını benden önce açarak nefretimi kazanmış yazar. *
  • /
  • 2