cortland

herkes yok "çok güzel yazıyor", yok "süper yazıyor" falan demiş. adam gibi söylesenize "sen yakışıklısın, ben senden hoşlanıyorum" diye. *
entrylerine en çok güldüğüm yazarlardan biri. çoğunu okuduktan sonra "veee cortland'den akkıl dolu bir goooool" diyerekten çığlık atıyor iç sesim. zeki ve nüktedan tavrı kendine has. severiz.
sözlük yazım kuralları hakkında yeterince bilgi sahibi olup, olabilecek en tatlı dilde yazılmış olan entry'niz bu bu sebeple silinmiştir mesajına zırvalık diye yanıt dönen yazar arkadaşımız.
canı sağolsundur.

şuranın güzelliğini bozmayın.
mc donald's sevdamı paylaşan yazar, çok pis patates sevici.
iyi bir dinleyici ve çözüm bulma odaklı bir yazar olduğunu düşünüyorum*.
bugünkü zirvede mentollü sigarasını hortumladığım yazar. saç sakal kısa olunca çok pis gideri oluyor. bugün ingilizcesinden de faydalandım, sağolsun.

ha bu arada sigaranın adı neydi, unuttum yine? yaşlılık işte, hemen unutuveriyorum.
profil resmini aşağıdaki reklamdan özenip hazırlamış yazar

dediğim gibi, sözlüğe daha dün gelip 5.nesil olan ve bana entry yazma konusunda ahkam kesecek insanı kaale almıyorum. sallamıyorum.

net. benden uzak dur ve bir daha yazdıklarımdan sonra beni tahrik etmeye kalkma. cünkü pm yoluyla da hakaretlerine maruz kalmakta oldugum yazardır.
sözlükteki en çok güldüğüm mizah yeteneğine hayran olduğum yazarlardan biridir. deliler gibi dağıttık ve tabi ki de anıra anıra güldük yine. ayrıca o artık hepimizin superman'i haberiniz olsun! ve ibneli papatya kokulu peçetesinden bana da alacak söz verdi! en son tüm sözlük coop'ta sarmaş dolaş dans ediyorken mübarek pride kiss ile hepimiz birbirimizi kutladık! ateşin iradesi bizimle olsun! ay hadi inşallah!
cuma adliye çıkışı uzun uzun oturup sohbet ettiğim sempatik şey. amma da konuşulacak şeyler birikmiş. buluşup konuşmamıza vesile olan bacak-ayak-çorap üçlemesini de ayrıca saygı ile yalıyorum. saldırarak gözünden alıp kendi yüzüme taktığım ex yadigarı hipster gözlüğü ile de sohbet esnasında bol bol foto çektim hatta içlerinden birini az önce sözlüğe de avatar yaptım. umarım ex eleman gözlüğü teşhiş edip beni sikerek öldürmez falan.* özlemişim cidden iyi geldi sık sık bir araya gelelim daldu yüz.
gece boyunca superman tişörtüyle batman modunda ortadan kaybolan yazar.
beni catgirl sanması ve bunu "ben catgirl'ü kız sanıyordum ya." demesi kopartmıştır herkesi. ayrıca benim geceyi sansasyonlar ve entrikalarla sonlandırdığımı yazmış. sanki kendisi benim yanımda çok farklı kalmış gibi. adam zirveyi zirvede bitirdi arkadaşlar kesin bilgi. ama yine de istersen söyleyeyim, yaşıtlarım ruhsar izlerken ben kara melek izliyordum. entrika mı istiyorsun? come on.
takip ettiğim yazarlardan, tanımıyorum ama valla seviyorum bu çocuğu, ısırrrım
takip ettiğim yazar tanımıyorum ama severim sert sevişirim. o neydi gız der. *
istikrarlı bir yazara benziyor, umarım saman alevi gibi parlayıp sönmez kalıcı olur.

gayet ilham verici yazıyor.
yeni nesil zeki, çevik yazarlardan biridir. ayı sözlük ve homojen dergi için daha katılımının hemen ardından güzel şeyler katmaya başlamıştır. takipteyim, beğenerek izliyorum.
yeni sözlükçümüz. aramıza katılmasıyla bünyemi mutlu etmiştir. hoş geldin.

(bkz: askk)
bayadır sesi çıkmayan gay app'lerde olmasa hayatta olduğundan şüphe edeceğim yazar. şükrüler olsun romeo, hornet var da oralardan yazışıyoruz. yazıştıkça yarılıyoruz haliyle. bu adam da acayip komik olanlardan, sabah sabah kargalar kahvaltısını yapmadan mideme sancılar girdi. ya o değil de neden böyle oluyor hacı abi neden öbür türlü olamıyor mesela. *

sözün özü yeniden yüzölçüm olarak yakınımızda kendileri, gece gizlice yatak odasına girip ona zorla arabesk dizi izletme planlarım var.*
  • /
  • 2