danstes

hangi cibiliyetsiz soğuttu benim bebeğimi seksten? tam da taşınıp, #yervar diye mesaj atmaya hazırlanırken ben.
beni seksten soğutan kişiyi linç edilmesin diye söylemeyecektim ama kendisi ask olsn
kendisinin ...ehlileşememiş ve medeni insan olamamışlardır. hormonları tarafından yönetilen ezik ve iradesiz zavallılardır. sözleri benim kendimle yüzleşmeme sebep oldu. hormonlarımın beni yönetmesine izin vermeyeceğim artık.
özdemir kaşarının ta kendisidir. eskiden kendisine olumlu duygular beslerdim. bu duyguların karşılıklı olduğunu düşünürdüm. yanılmışım. bir blowjob ile gelip gönlümü almadığı sürece ilişki tatlıya bağlanmaz.
muadili özdemir in sinsilik ve sansarlık yayan bileşiği nedeniyle bir kaşık suda boğabilecek kin biriktirmiştim ama gelen update sayesinde yeni prospektüsünde alerjen madde bulamadığım müstakbel kankam.

edit *
''sikişi bıraktım dikiş kursuna kaydoldum. bu durumda erkekliği de bıraktım denilebilir.'' demiş

en iyisini yapmış yazardır. erkeklik gibi bir şeye zırnık koklatmak yakışmazdı zaten sana.
gerçekte arkadaşım olmasını çok istediğim yazar.
evliymiş ve 3 çocuğu varmış. 19’luk çıtır sevgili yapmış bi de. belliydi böyle çıkacağı.
(bkz:uff yazmayn be bildirim geliyo)
bu sözlükte en saygı duyduğum şey dedikodu kalitesiydi ama o da bozmuş. evet 19 luk sevgili yaptım ama yaşı değil o. bilgiyi doğru aktaramıyorsanız bu işi yapmayın!
canım yakın arkadaşım, hemen de bilgilendirir
iki haftada bir tatile çıktığın için takip etmekte zorlanıyoruz aşko. biraz sesin çıkmazsa yine tatile gitti herhalde diye düşünüyorum. ayrıca "tatilde galiba (haset)" yazan arkadaşın da senden geri kalır yanı yok hani. niye haset ediyorsa anlamadım. *
elalem bana hayran ben bu yazara o da ya zurnacıya ya pizzacıya!!! (bkz:adaletini ... dünya) *
erkeğimi elimden almış olan yazar kişisi. savaş başlasın ! sen kimsin de benim birellibeşlik sevgilimi elimden alırsın aramızı bozarsın pis kaşar kız seni!
memur olduğunu biliyordum ama spesifik olarak ne yaptığını öğrenmiş oldum bugün. ya bildiğin edebiyat öğretmeniymiş bu. umarım seksidir. çünkü fantezilerimin beyaz atlı prensi oldu şu anda. offf bana kütüphaneni gösteriyormuşsun felan. sonra raftan kitap almak için eğiliyorsun....

hocam bana kitap vermeyin, kitap okumayı öğretin.
kendisine online bilet ayarlamama rağmen samsun'a gelmeyi reddeden yazar.

* *
(bkz: ortalığı yangın yerine çevirmek)
(bkz: şizofreni)
sözlüğe ilk kayıt olduğu zaman nickini "dans et" olarak okumuştum. istemsiz olarak öyle okuyorum hala.
bekarları bitirdi, evlilere göz koydu şimdi. valla elinizde ne varsa saklayın. gözünüzün yaşına bakmaz, sizi dolly portan'ın 'jolene, pls don't take my man' şarkısına mahkum bırakır.

  • /
  • 3