danstes

offf saçma sapan şeyşler yazmışlar hep rezil etmeye çalışmışlar. yeni bir sayfa açıyorum istirham ederim seviyeli şeyler yazın sadece artık!!
ilk iki sayfayı okumayın lütfen.
(bkz:#443218)

benim yılan cemaatiyle içli dışlı olmam yeni bir şey değil ki. ben senin o güvenme dediğin insanların yanında büyümüşüm, onların başkan olduğu cemaatte ne başkanlar görmüşüm. hey yavrum hey. bir gün gel de anlatayım.

(bkz:#443243)
kaç defa görüşelim dedim ve "bir aksilik çıkmazsa haberleşiriz" deyip geçiştirdin. şimdi en yoğun olduğum dönemde gelip beni suçluyorsun. pardon da dolarla maaş almamanın sorumlusu ben miyim? enflasyona karşı dimdik duramıyorsan benim yanımda nasıl duracaksın?

gelecek ay görüşürüz demiştim ama vazgeçtim. 2023'te ülke normale döndüğünde görüşürüz canım. bay.
başlığımı sol framede görünce of hangi yakışıklı ibne yazdı acaba diye düşünüp heyecanla açıyorum. ama sonra ne göreyim, allahın bana ceza olsun diye yarattığı bu dinazormuş yazan.
bak kızım, taşra hayatında nasıl kafalardasınız, ne çekiyorsunuz bilmiyorum ama burası istanbul. adam adamı siker burada. hani derler ya insan sevdiğini siker mi diye, siker burada işte.
bu dünyada ya avcısın ya da av...
beni bekle, geliyorum masallarını da başkasına anlat. belli ki yalan vaatlerle kandırdığın tek kişi ben değilmişim. smellycati unut. senin yerin orası, geleceğin falan da yok. toplamışsın amcaları eve... ortamı ısıtmışsın. sen artık oradan çıkıp da buralara gelmezsin.
  • /
  • 3