dark bear in hala entry giriyor olması

çekilsin artık köşesine. gözlüğünü taksın, örgüsünü örsün. arada bir zirve felan duyursun. gelinleri kızları halleder gerisini.

*
ukdenin kim tarafından verildiğini acayip merak ettim. yazacağım elbet, her yazarın yapması gerektiği gibi!
zamanında çekinip doldurmadan bırakıp ukde verdiğim başlık. dark bear'ın resmen 18.000'i aşkın entry girmesi ve bana bile 13.000 entry ile adını resmen fark bear yapan yazar. emekliye ayrılsa da gençlerin önünü açsa diye koltuğuna göz dikilendir.

not, üsttekilerin hepsi tanım, koltuğuna falan göz dikmedim ha, amanın. *
diğer suçlar, şiddet gösterileriyle kendini ifade etmekten her alanda kaçınan eşcinsellerin yok sayılsa da mevcut oksijenden istifade etme, ailesi reddetse de başka hayatlarda var olma gibi suçlara ilaveten düşünce suçu işleyebilmesinde sakınca görmemesinin sonuçlarından biridir. başka kalemlerden kan damlarken burda iki kelam etmişiz çok mu. **
belli ki tutamıyor kendini, yazmayı seviyor. ben de zaman zaman dikkat etmişimdir bu duruma. ellağam ondan beklenen; haberler duyurular editörlük gibi işler yapması.
çalıştığım tekstil mağazalarında benzer örneğini gördüğüm eylemdir. nedir o örnek dediğinizi duyar gibiyim : mağaza müdürünün reyonda kat yapmasıdır.