dating applerde uymaz diyen tipler

tinder da falan neyse diyorum da hornette de var maalesef bu tip insanlar. uymaz beğenmedim ne demek sanki nikahına mı alacaksın! sonuçta amaç belli haksız mıyım?
böyle demeleri cevap vermemelerinden iyi bence ama "fazla çocuksusun, uymaz" lafı kaldı aklımda. çok küçük görünmüyorum bence, sen kaybettin adını bilmediğim çocuk!
ha zaten herkes ortaya çıkmış eşcinselliği açık açık yaşıyoruz, kahvemizi içerken kesiştiğimiz adama yürüyebiliyoruz sanki de dating app e hayır diyorlar. şu kapıdan fuck off please derim böyle birisi çıksa karşıma.
engelle butonuyla bir olmuş, uygun değiliz, uymadık yazmaktan bile aciz tipler yerine havada, karada tercih edeceğim, birçoğu tarafından aşağılanan ama gözümde insan olan güruh.
yüzlerce profil içinde sen bir tanesini seçip -selam yazınca diğerlerini beğenmemiş olmuyorsun ama tıkladığın profil -uymadık diyince bu stres niye?
amaç belli, seks yapacağız ama hiç değilse onu da hoşumuza giden adamla, insanca yapalım.
hayır bunların hepsini geçtim, ben farklı bir eleştiri yapmak istiyorum. misal diyorum birisi mesaj atıyor ve ben elektrik almıyorum, karşı taraf da bunu hak edecek kibar bir dille mesaj atmışsa ben de nezaket gereği “teşekkür ediyorum, ilgilenmiyorum.” şeklinde cevap veriyorum, gayet olması gerektiği gibi; lakin bazı kesim var “neden?” diye sorması yok mu insanı delirtecek bir şey gerçekten. karşı taraf sana düşüncesini söylemiş, hala ne diye üsteliyorsun yani, itici geliyor bu. ben tanışmak istediğim kişiye mesaj atarım, eğer cevap vermiyorsa belli ki kafasında kurguladığı erkek stereotipine uygun değilim der geçerim.