dating applerde uymaz diyen tipler

tinder da falan neyse diyorum da hornette de var maalesef bu tip insanlar. uymaz beğenmedim ne demek sanki nikahına mı alacaksın! sonuçta amaç belli haksız mıyım?
böyle demeleri cevap vermemelerinden iyi bence ama "fazla çocuksusun, uymaz" lafı kaldı aklımda. çok küçük görünmüyorum bence, sen kaybettin adını bilmediğim çocuk!
ha zaten herkes ortaya çıkmış eşcinselliği açık açık yaşıyoruz, kahvemizi içerken kesiştiğimiz adama yürüyebiliyoruz sanki de dating app e hayır diyorlar. şu kapıdan fuck off please derim böyle birisi çıksa karşıma.
engelle butonuyla bir olmuş, uygun değiliz, uymadık yazmaktan bile aciz tipler yerine havada, karada tercih edeceğim, birçoğu tarafından aşağılanan ama gözümde insan olan güruh.
yüzlerce profil içinde sen bir tanesini seçip -selam yazınca diğerlerini beğenmemiş olmuyorsun ama tıkladığın profil -uymadık diyince bu stres niye?
amaç belli, seks yapacağız ama hiç değilse onu da hoşumuza giden adamla, insanca yapalım.
hayır bunların hepsini geçtim, ben farklı bir eleştiri yapmak istiyorum. misal diyorum birisi mesaj atıyor ve ben elektrik almıyorum, karşı taraf da bunu hak edecek kibar bir dille mesaj atmışsa ben de nezaket gereği “teşekkür ediyorum, ilgilenmiyorum.” şeklinde cevap veriyorum, gayet olması gerektiği gibi; lakin bazı kesim var “neden?” diye sorması yok mu insanı delirtecek bir şey gerçekten. karşı taraf sana düşüncesini söylemiş, hala ne diye üsteliyorsun yani, itici geliyor bu. ben tanışmak istediğim kişiye mesaj atarım, eğer cevap vermiyorsa belli ki kafasında kurguladığı erkek stereotipine uygun değilim der geçerim.
secici bireylerdir her insanin olmasi gerektigi sekilde. bunu da kompleks yapacak kadar basit olmayin canim. ben bu halimle bana uymaz dendiginde normal karsilayacaksam siz hic sasirmayin. hele bir de neden diye sakin sormayin. kimseye ne acidan yetersiz bulundugunuzu yuzunuze soyleyebilecek cureti vermeyin
neden uymadı sorusuna da doğru düzgün cevap veremezler. sanal hepsi!
ay ben bazen ana avrat dümdüz gidiyordum hornet kullandığım zamanlarda. bildirim geldiğinde bir selam vardır hoş biridir belki diye açardım da göt yarak filan çıkardı. hayatta en sevmediğim bişey seviyesiz seks
hiçbir şey demeden engelliyorum beğenmediklerimi. kimse kusura bakmasın, kişisine göreyim. eğer ki uymayacağımız ama kibar ve güzel bir insansa ki onları kibarlıklarından dolayı beğenirim; uymuyoruz diyorum. bu kadar. zaten medeni bir şekilde teşekkür edip, fotoğrafı siliyorlar.
beğenmek ve uymak farklı şeylerdir. bir insanı beğenebilirsin ama uymayabilirsin.

bir de kendi fotoğrafını attıktan sonra, tonlarca mesaj yazıp, hadi atsana, atsana, ben attım, bekliyorum, hadi, hadi, hadi diye tonlaraca mesaj yağdıranlar var yahu atmıyorum, ne bu halin? yani birazda kime uymaz diyeceğimi, kime hiçbir şey demeyeceğimi kestirebiliyorum artık. çünkü cevap vermediğim arsız tiplemelere cevap versem, biliyorum ki neden ? neden uymaz? cevap versene? mesajları yağdırılıcak. rahatsız oluyorum, zaten doğru düzgün insan bulmak zor. herkese iyilik meleği mi olacağım? parmak kaslarıma yazık. herkes biraz da karşısındaki kişiyi okuyabiliyor.

sapık kişileri anlayabiliyorum, uyuşturucu bağımlılarını, serseri sapıkları anlayabiliyorum. kimse çıkıp da nereden anlıyorsun ya? dış görünüşten mi ? demesin. evet dış görünüşten, fotoğraftan, yazış biçiminden her şeyden anlayabiliyorum. bunlara neden sürekli teşekkür edip, uymayız sağol filan diyeyim ?

bana uymaz dediklerinde ise, ya genç sevmiyorlardır, ya da güzelliğimden kendilerini kötü hissedecekleri için uymaz diyorlardır olarak yorumluyorum. yoksa zaten bu şartlar haricinde bana hayır diyebilecek kimse yok. cıks

ayrıca fiziksel olarak ağzınızın suyunu akıtan insanlarla hiçbir sebep yokken uyumsuzluk varsa arkasındaki olabilecek nedenleri düşünün. herkesin enerji yapısı bambaşka. karakterler, mizaçlar uymayabilir, enerjiler uymayabilir. bunlar gayet doğal şeyler. strese girmeyin. uymaz demiş işte daha ne?
hornette 437 takipçim var ve sadece 17 takipçisi olan bir ezik tarafından reddedildim demin.
insanlar cidden ya kafayı yemiş. senden popüler biri lütfedip mesaj atmış neyin kafasındasın? sanal hepsi!!
bazen kibar günümdeysem diyorum öyle, uymaz diye.
ben merhaba, selam, nasılsın gibi yazan herkese cevap veriyorum. eğer tipini gördüğüm zaman beğenmediysem açık açık söylüyorum, kimseyi kırmak istemiyorum. halen daha konuşmak için ısrar ediyorsa tekrar söylüyorum yine uzatırsa engelliyorum ya da cevap yazmıyorum. amaç her ne kadar seks olsa da biriyle yatıcaksam gözüme de hitap etmeli ama değil mi? bu herkes için geçerli olduğundan kırıcı bulmuyorum.
içimdeki yıldız tilbe konuşmuş gibi hissettim :d

profilimdeki açıklamayı okumayıp, zayıf zayıf arkadaşlar bir anda vücut resimlerini vs atıp selam yazınca uymaz diyorum. eşşek kadar yazmışım bearlardan, kilolulardan hoşlanıyorum diye bir zahmet gir de oku lan.
bir de 70 kilo olup kilolu olduğunu iddaa edenler var ısrarla. evet bir kütlen ve hacmin var yalan yok, dünyada bir yer kaplıyorsun.
herkes herkese uymayabilir. gayet normal bir durum.
benimdir.

ne yapayım yani uymuyor? uymuş gibi görünüp sevgi gösterisi mi yapacağım?

hele bi de "neden?" diye soruyorlar. abi uymak zorunda mı? beğenemedim, elektrik alamadım. kompozisyon yazıp verecek miyim?
senin popüler olman benim sikimde bile değil. tipim değilsin uymaz yazmışım uzatma geç. neden diye soruyor bir de? arkadaşım tipim değilsin, zayıfsın ya da gençsin, kemiklerin sayılıyor belki nerden bileyim, ya da mortobezsin uymuyorsun tip olarak işte. veya gözüm tutmadı sana hesap mı verecem. uymadı işte.

insanları kırmayım etmeyim diyorsunuz tepenize biniyorlar. birisi uymaz diyorsa nezaketen hiç olmazsa o cevabı verebiliyor ise, saygı duyun ego yapmayın, ve alıp o popüler götünüzü uzaklaşın.

sevgiler.
ahaha, bilmem kaç tane takipçili adam olarak bilmem kaç takipçili ezik birine lütfedip mesaj atmışta,..blah blah.
sebep? o bilmem kaç takipçili hesabınla neden bilmem kaç takipçili bir başka adam yerine o ezik dediğin adama mesaj atarsın ki?
son zamanlarda gördüğüm en trol başlık bu olmalı.
  • /
  • 2