doğan cüceloğlu

kendisine asla ama asla hakkımı helal etmiyorum, 3-4 yaşlarında ankara'dayken ailem cinsel yönelimimden şüphelendiği için o zamanlar çocuk çalışmaları ile ünlü olan bu amcamıza danışmışlar.. kendisi bu "sorunumun" o zamanlar babamın yanımda olmadığına bağlamış ve uzunca bir süre babamın "babalık" yapamayacağına dair kendisine karşı geliştirdiği öfkeye sebep olmuştur..

hala babam ile aramızın bu denli yakın olmayışının sebebi bu adamdır!!!
malesef ama benim de sevmediğim bir insandı kendisi. öncelikle milliyetçi ve muhafazakar kimliği temelinde insan davranışlarını yorumluyordu. bunu yaparken kesinlikle bilimsel refeansları çok azdı. kesinlikle blah bir insandı ve original hiçbir çalışması yoktu. bir kere cücel ne demek ki oğlu olsun. :/ bir ara savaşçı diye bir kitabını ele aldım. malesef ı wasn't impressed at all. baya kişisel gelişim kitabı gibi. islamcı karikatürcü bülent akyürek'in 'içindeki öküze oha de' kitabından çok da farklı değildi. sorry, but bizden diilsın!
bir de öldükten sonra annesi hakkında söyledikleri baya paylaşıldı, trajikomikti. en son gülben ergen clubhouse'da onunla ilgili bir kampanyada konuşuyordu. :/