düşün ki o bunu okuyor

198 Entry Daha
senden nefret etmek istiyorum.
sesini duyduğumda, seni gördüğümde hassaslaşıyorum. sana söylemek istediklerimi bir deftere yazdım. yaşattıklarını, hissettirdiklerini teker teker yazdım sayfalarca. tekrardan beni arayacağını biliyordum sanki. hep yanımda taşıdım karşılaşacağımızı bilerek. kendimi savunmasız bırakmak istememiştim sana karşı. güçlü durmak istemiştim.
aradığını görünce çok heyecanlandım, kızdım kendime. telefonu açmadan önce uzun uzun nefes aldım, yapabilirsin, yapmak zorundasın.
..
yapamadım. senin o allahın belası sesini duyunca, ismimi söylediğinde her şeyi unuttum. kendimle çatıştım, kendi elimle avuçlarına bıraktım beni.
özlediğini söyledin, çok korktum o an. beni yetersizsin diyip bırakıp gittiğinde, beni unutmalısın dediğinde ne hissettiysem hepsi geri geldi o an.
çok pişmanım. güvensizliklerini, içinde ki kimlik çatışmalarınını, kendini sevmemenin yarattığı toksikliği üzerime yaymana izin verdiğim için çok pişmanım. o kadar geçmesine rağmen hala seninle beraber olmak için umut beslediğime pişmanım. senin yüzünden kendimden nefret ettiğime, kendimi insanlardan uzak bıraktığıma pişmanım.
en kötüsü de yaşadıklarımızı arkadaşlarıma anlattığımda onların sinirlenip benim sinirlenmemem. seni hayatımdan çıkaramamam. ne yapmam gerektiğini bilip hala kendimi özgür bırakamamam.
ben senin yüzünden yardım alıyorum, ben senin yüzünden hayatıma devam edemiyorum, ben senin yüzünden mutlu hissetmiyorum.
senin yaşattıklarının farkında olmaman, kendini kabul edememen, kabul etmek için hiçbir çaba da bulunmaman, hiçbir şey olmamış gibi burada hayatımın içine sıçmamışsın gibi bencilce kendi hayatına mutlu şekilde devam etmenden nefret ediyorum.
bugün tekrar evime gelsen, kapıya açtığımda üstüme atlasan, devam edelim tekrar başlayalım desen, hayır diyemeyeceğimi bildiğim için kendimden nefret ediyorum.

çok yorgunum.
yorulmaktan yorgunum.
seninle uğraşmaktan yorgunum.
seni sevmekten yorgunum.
umut etmekten, ihtimalleri düşünmekten, seni düşünmekten yorgunum.

ben devam etmek istemiyorum, iyi değilim.
ama hala bırakamıyorum. canım çok acıyor, kalbim çok ağrıyor. yutkunamıyorum. düşüncelerimden kendimi alıkoyamıyorum. beynimi kapatamıyorum.
hiç yaşımda gibi hissetmiyorum.
yaşıyor hissetmiyorum.
takıldım, düştüm ve ayağa kalkamıyorum.
-------------
herkes mi susuyor
hiç kimse bilmiyor içimin yangınını
-------------
3 Entry Daha