duygu yoğunluğu

aşk ile fuck buddy aralığında ya da henüz biten ilişki ertesi için bitiren tarafın bahane olarak savurduğu, içindeki duyguların netliğinden dem vururcasına kendini haklı duruma çıkartmak için ortaya attığı sancılı,kıvranan olgu..

çünkü tam olarak karşı tarafa dair hislerinin ne olduğuna kendi veremediği kararı kalbine ya da yaralı ruhuna atması daha kolaydır..

ayrılık minvalinde, seni sevdim yahut sevmeye çalıştım, yaşadığımız ya da sana karşı olan hissettiklerim duygu yoğunluğu idi.. kaçamaklığı ardına saklanan taraf için en kolay çıkar yol bu gibi görünmekte..

kezbanlık ya da kaşarlık mertebelerine girmeden de ziyadesi ile her bireyin dönemsel olarak yaşayabildiği bu yoğunluklar, hayatlarına yanlış kişileri, yanlış zamanda almalarına sebep olmakta..

her seferinde aynı hatayı yapıp, cinsel ya da keyfi diğer dürtülerini ki bunlar pohpohlanma ve gururunun okşanması gibi hislerdir, bastırdıktan sonra açığa çıkan, sen buraya ait değilsin, kalıcılığını sorgulamaya başladım ve karşıma bütün bunların aslında sana karşı duyduğum sevginin değil de, yoğunlaşan duygularımın vesile olması beni de üzdü lakin git artık temalı açıklamaya sürüklüyor..
alt metninde artan libidomu, düşen özgüvenimi stabil seviyelere çektiğin için seninle işim bitti yol al fikri yatsa da, kırılan kalp kırılmıştır bir kere, bütün bunları en ince sözler ile süslemenin manası bulunmamaktadır bu süreden sonra..