en güzel boxerlarımı hiç giyememem sorunsalı

bilen bilir geçenlerde hayatı ertelememek başlığında calvin klein marka boxer aldığımı yazmıştım*.
o gün birkaç fotoğraf çekmek için giydiğimden beri çekmecemde duruyor. ne zaman giyeceğim ki bunu ben diye düşünüyorum.
bende yalan yok normalde seher yıldızı marka iç çamaşırı giyinirim. bu calvin klein donunu da belki sevişirim donu olarak düşünüp almıştım. ama şimdi düşünüyorum da sevişip sevişmeyeceğim belli değilken bu donu giymek ne kadar mantıklı? sonuçta sevişmezsem boşuna yıpranmış olacak. yazık o kadar para verdim.
sonra dedim ki işi şansa bırakma, kesin sevişeceğin zaman giy. ama bu da saçma kesin sevişeceksem zaten ne giysem sevişirim. zaten benimle sevişmeye ikna olmuşsa karşımdaki neden onun için calvinimi yıpratayım ki??

sabahtan beri bu iç çamaşırını ne zaman giyebileceğimi düşünüyorum ve ölene kadar giyemeyeceğimi anladım. sonra dedim ki neden ölünce giymeyeyim. sonsuza kadar calvin klein boxerımla olmak harika bir fikir gibi geldi.
evet calvin klein boxerımla gömülmek istiyorum. oldum olası kefeni çok itici ve çirkin bulmuşumdur zaten. ama cahil ve köylü ailem kesinlikle buna müsaade etmezler. tabut içinde üzerimde sadece calvin klein boxerımla inanılmaz seksi olacağımı düşünüyorum. vasiyetime kesinlikle yazacağım bunu. umarım o vakte kadar laik bir hükümet iktidara gelir ve bu son dileğim gerçekleşir.


belki çözüm köşemiz: tüm baksırlarınız aynı olursa ötekileştirme olmaz.
yaran başlık ve entry. karantinada kimseyle görüşmeyeceksem askerde giydiğim boxerlarımı giyiyorum. yeşil yeşil*. bir daha düşündüm de military fantezisi olan biriyle görüşeceğim zamanlarda bu boxerlarımı giyebilirim. buradan üniforma fetişi olan yazarlara sesleniyorum. atletlerim, pantolonum, gömleğim, berem, hepsi duruyor. botlarımı atmıştım ama kendi botlarım iş görür diye düşünüyorum. kahrolsun pis düşman. al sana bomba.
kırbacıyla, deri iç çamaşırları ve aksesuarlarıyla gömülmek isteyenler de olabilir.
(bkz:bdsm cenazesi)
kendine özen göstermeli insan. evde, işte, hatta bakkala giderken bile özenmeli. kısmet, belki beyaz içlik ve topuklarına bastığın kösele ayakkabıyla bakkala giderken bulacak seni ve sırf bu yüzden kaçıracaksın. ya da eve su söylemişsin kapıyı açıyorsun su getiren yakışıklı ama senin sucuyla işin olmaz şimdi belki, bir bakıyorsun apartmanın merdivenlerinden inen komşulardan birinin yakışıklı akrabası görecek seni kim bilir!