en kötü date anısı

ilk buluşmamızda bir siyasetçi hakkında kötü konuşmam ve günün sonunda arkadaşın bu siyasetçinin yardımcısı olduğunu öğrenmem.
çok heveslenerek buluştuğum elemanın temizliğine dikkat etmemesi, tırnaklarının upuzun ve aralarının kir dolu olması sebebiyle elini bana uzattığında istem dışı yerimden hoplamam.
çok azdığım bir gece hornetten rastgele kör bir date yaptım, o kadar kötü durumdayım diyordum ki içimden inşaata atıp sevişebilirim,vücudu düzgün yüzünü görmediğim bir çocukla buluştum,sonra allah affetsin bu nasıl bir çirkinlik,benim libido düştü çocuğa birşey de diyemiyorum ben buluşmak istedim falan,evine son dakika arkadaşı geldi de sevişemedik yarım saat muhabbet edip ayrıldım
zaten ilk buluşmada seks olmaz deyip, lavman yapmadan buluşmuştum. onun evine geçtik ama hala seks olmasına ihtimal vermiyordum. işler ilerledi ve ben de “aman canım, nolcak bi kere de lavman yapmadan pasif olsam?” deyip hemen adamın yarağına yapıştım. sonu kötü bitti. anlatmak istemiyorum devamını. ama şunu söyleyeyim bir gün önce 1.5 iskender+zurna dürüm+3 lahmacun yemiştim.
hiç tipim değildi ama çok iyi bir insandı, bana da çok yazdı, ısrar etti. bir noktada kıramadım (yufka yüreğim). buluştuk. bana ikimizin sevgili olsak ne kadar harika olacağından bahsetti önce. sonra eşcinsel ilişkilere nasıl başladığını anlattı. 15 yaşındayken tırcılar çok seksi geliyormuş, tır garına gidip adam bulup tırda seks yaptığını, bir kaç tırcının bunu ıssıza götürüp götünü kanatana kadar siktiğini, eve topallaya topallaya döndüğünü falan anlattı. sonra daha neler neler. ağzım açık dinledim valla, maalesef böyle şeyler bana ilginç geliyor, gerçekten böyle şeyler yapanlar var mı diye merak ediyorum zira, varmış. neyse bunları anlatırken gözyaşları içinde falan, ben de şaşkın şaşkın dinledim. en sonunda bir sürü abuk subuk seks hikayesi dinledikten sonra kendini topladı, "ee ne düşünüyorsun, sana bütün samimiyetimle kendimi açtım, sence olur muyuz biz?" dedi.

olmadı tabii.
birinci buluşmada ne kadar farklı olduğunu göstermek için miydi bilmiyorum fakat kendisini rahat hissetmek için kendi kendini zevk için kestiğini, medikal eğitimi olmamasına rağmen internetten bakarak karnı ve kasıkları içindeki yağlarını evde yaptığı yöntemle aldığını, bazılarında kalıcı yaralarının olduğunu ancak binlerce lira liposuction'a vermektense kendisi yapabildiği için ne kadar dâhi olduğunu, sıklıkla mutsuz olduğunu ve mutsuzluğun ona çok yakıştığını düşündüğünü söyledi. tüm yaptığı işlemleri en gore detaylarıyla anlattı.

meslek olarak psikolog veya benzeri olmasam da hem kendisini seven ama kendisinden nefret ettiğini gösteren hareketleriyle çelişen bu sözlerinin beni etkilemesi mi gerekirdi yoksa marilyn manson konser tshirtüm müydü etken diye düşündüm.

karşısında düşünürken düşüncemde çoktan kalkıp gitmiştim.

kahvem bitince kibarca bir sebep uydurup bedenimle de düşüncemi takip ettim.
kariyerine omo reklamlariyla başlamış ünlü bir oyuncunun evine gitmiş, kahve içeriz yüz yüze tanışırız diye konuşmuştuk. kapıdan girer girmez sarıldı bırakmadı sakin yahu desem de durmuyordu. karım ol kocan olayım burada yaşa vs kendimi nasıl dışarı attım bilmiyorum. burun deliklerine parmaklarımı sokarak elinden kurtulabilmiştim.
takibe aldığım başlık. eğer benimkinden kötü bir date anısı çıkarsa kemdiminkini de paylaşacağım. tek başıma rezil olmak istemiyorum çünkü kötü dateleriniz çok ponçik.
liposuction olayı iyiymiş ama hep karşı tarafın batırdığı dateleri yazmış yazarlar. ben genelde kendim batırırım datein gidişatını.
gabile zamaninda biriyle yazisip evine gitmistim. hic yazdigi gibi degildi. beraber oturup sihirli annem izlemistik, sonra gittim. isin kotu yani o herif yuzunden sihirli annem dizisine alisip bitene kadar takip ettiydim.