entry favorileme sebepleri

açıkçası ben artı oya ek olarak entry favoriliyorum. çünkü biliyorsunuz: artı oy verenler görülemiyor ama favorileyenler görülebiliyor. yani "bak senin entryini artılayıp favoriledim. bak bunu gör tamam mı? bak..." demek için favoriliyorum.
gülmüşsem, bilgilenmişsem hiç esirgemem.
“yazıyorsun be!”, “severek okuyorum” , “ulan filim gibi adamsın ha asdasda” manaları taşır.

hiç eksi oy kullanmadım sanırım. insanları aşağı çekmenin bir numarası yok bence. beğenmiyorsam zaten okumam.

takip ettiklerim kısmını farkedip kullanmak bir kaç ayımı aldı. öncesinde genel yazılanları okur sevdiğim yazarları bilahare kontrol ederdim. bu vakit aldığı gibi başka yazılanları da okuyup tanımamı sağladı, takip olayı beni biraz fanusa almış olsa da vakit kaybı olmadığından memnunum.
hoşuma giden bir entry'se, gülmüşsem hem artılıyorum hem favlıyorum. abanıyorum yani görgüsüz gibi. eksi oy bir kaç kez kullandım, mide bulandırıcı olan cinsel fantezilerde genelde eksi kullanıyorum.
keyfim yerindeyse ve hoşuma giden bir şeyler gördüysem favlayıp artılıyorum. ben de eksilemeyi sevmeyenlerdenim.
eksilediğim belli olmasın diye.
bilgi içermesine dikkat ediyorum.
karikatür bile olsa (sanırım herkes kim olduğunu anlayacak) tam yerine rast gelen seçimler yapılmasına dikkat ediyorum.

bir de zekâsını "bana göre" yanlış kullanan, saçmalayan, doğanın dengesini diğer canlıların oksijenini tüketerek bozan densizlere "artık susabilirsin" demek için fav'lıyorum.

bio'da da yazdım bir rivayete göre seri eksiciyim. bundan şeyin haberi var mı? benim. *
favorilemek değil de tüm entryleri artılayasım geliyor benim. bana laf sokanı bile artıladım bir ara. lgbti dayanışması adına herkesin gönlü hoş olsun istiyorum ama anonim de olsun istiyorum. ama bıraktım artık. kamyoncu'nun şehzade saksosu'nda bile elim artıya gidince artık dur dedim bu olaya. get in bitches we're going to seri eksileme dönemi!*