erkekleri elleme yöntemi

bu yöntem sadece fitness a giden erkekler için geçerli.
zaten konu spora kasa falan geliyor.
bunlara before after fotonuz var mı diye sorun. yoksa da salonda foto çekiliyor musun diye sorun. zaten ayna karşısında en az salonda harcadıkları kadar zaman harcıyorlar.
fotoyu açtıkları zaman da. bu eski mi ya hiç bu kadar kaslı görünmüyorsun şu an deyin.
dün iş yerinde bizim satın almacının pazularını göğüslerini ve karnını elledim bu yöntemle. aslında squat yapıyor musun diye de soracaktım ama fazla mı ileri giderim kuşu kafesten kaçırır mıyım diye düşündüm. elletmezdi bence.

neyse lgbti dayanışması adına paylaşmak istedim. taciz falan diyerek eleştireceklere de baştan söyleyeyim kendisi teklif etti gel elle diye. ben istemedim.
500t vardı tuzla otobüsü o ne ibretlik bir otobüstü öyle. lisedeyken garsonluk yapardım anadolu yakasında bir mekanda; çok sık kullandım o dönem. bir iki kullandıktan sonra iğne atsan yere düşmez deyiminin ne demek olduğunu bu otobüste anladım. kesinlikle elleniyorsunuz ani frenlerle de sizde birilerini ellemek zorunda kalıyorsunuz. bu otobüsü ve içindekileri tanıdıktan sonra daha dikkatli yolculuklar yaptım ellettirmedim kendimi. namus için yaşar namus için ölürüz. tşk
sevgilinizle kamuya açık alanlarda buluştuğumuzda yapmak isteyip, yapabilmek için bin yol denediginiz yöntemdir. genelde koluna girmek, en yapılabilecek şey oluyor ülkemin homofobik kamusalliginda.
ßelaltı şaka yaparken elleyebilirsiniz. ama bunun için samimimyetiniz olsun; sonra sorun çıkarabilir karşı taraf
tellak , berber, doktor olursanız yönteme mönteme gerek kalmaz. değilseniz eğer benim gibi utangaç insanlar için çok kullanışlı bir yöntem bilmiyorum.